10.4 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 3, 2020
Abola.gr
Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα στις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου (10 και 11/3) και στους οκτώ ομίλους της Γ’ Εθνικής

Στις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου (10 και 11/3) και στους οκτώ ομίλους της Γ’ Εθνικής σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

1ος όμιλος-20η αγωνιστική

 

Άρης Αβάτου-ΑΕ Διδυμοτείχου 0-0 

Δόξα Προσκυνητών-Αετός Ορφανού 1-3 

Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου-Απόλλων Παραλιμνίου 0-1 

Ελπίς Σκουτάρεως-Νέστος Χρυσούπολης 1-2 

Ορφεάς Ξάνθης-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 5-2 

Καβάλα-Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής 3-0 

 

 

2ος όμιλος-27η αγωνιστική

 

Άρης Παλαιοχωρίου-Ηρακλής 0-0 

Πιερικός-Αλμωπός Αριδαίας 1-0 

ΑΠΕ Λαγκαδά-Καμπανιακός 4-0 

Φιλιππός Αλεξάνδρειας-Νάουσα 1-3 

Κιλκισιακός-Αγροτικός Αστέρας 3-1 

Εδεσσαϊκός-Μακεδονικός 2-1 

ΑΟ Καρδίας-ΑΕ Καρίτσας 1-2 

Ρεπό: Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 

 

 

3ος όμιλος-23η αγωνιστική

 

ΑΕΠ Καραγιαννίων-Νέος Αμφίλοχος 0-1 

Ερμής Αμυνταίου-Τηλυκράτης Λευκάδας 1-2 

Σκουφάς Κομποτίου-Θεσπρωτός 0-2 

Αστέρας Παραποτάμου-Δόξα Κρανούλας 0-1 

Εθνικός Φιλιππιάδας-Μακεδονικός Φούφα 1-2 

Πανλευκάδιος-Καστοριά 3-0 α.α 

Ρεπό: ΑΕ Λευκίμμης 

 

 

4ος όμιλος-23η αγωνιστική

 

Οπούντιος Μαρτίνου-Ρήγας Φεραίος 1-2 

Ολυμπιακός Βόλου-Αμβρυσσέας Διστόμου 3-0 

ΑΟ Σελλάνων-Αστέρας Ιτέας 1-0 

Αχιλλέας Φαρσάλων-Διγένης Νεοχωρίου 1-1 

ΓΣ Αλμυρού-Νίκη Βόλου 1-0 

Θήβα-ΑΠΟΚ Βελούχι 3-1 

Ρεπό: ΝΠΣ Βόλος 

 

 

5ος όμιλος-19η αγωνιστική

 

Παλληξουριακός-Ζάκυνθος 1-3 

Πανηλειακός-Λεωνίδιο 4-1 

Παναρκαδικός-Καλαμάτα 0-0 

ΠΑΟ Βάρδας-Αστέρας Αμαλιάδας 0-2 

Διαγόρας Βραχνέικων-Αστέρας Βλαχιώτη 2-1 

Τσικλητήρας Πύλου-Αχαϊκή 0-1 

 

 

6ος όμιλος-19η αγωνιστική

 

Προοδευτική-Ρόδος 1-0 (Σάββατο 10/3-14:15) 

ΑΟ Λουτράκι-Ιάλυσος 1-3 (Σάββατο 10/3-15:00) 

Διαγόρας-Εθνικός 1-1 

ΑΟ Ζευγολατιού-Κερατσίνι 0-1 

Ιωνικός-Πέλοπας Κιάτου 4-1 

Ρεπό: Ασπρόπυργος 

 

 

7ος όμιλος-19η αγωνιστική

 

Ερμής Κιβερίου-Αιολικός 0-2 ΤΕΛΙΚΟ (13:15) 

Διαγόρας Αγίας Παρασκευής-Παναργειακός 2-0 ΤΕΛΙΚΟ 

Θύελλα Ραφήνας-Πανθηραϊκός 1-2 ΤΕΛΙΚΟ 

Αήττητος Σπάτων-Τριγλία Ραφήνας 5-1 ΤΕΛΙΚΟ 

Χαλκίδα-Ερμιονίδα 0-1 ΤΕΛΙΚΟ 

Ρεπό: Ταμυναϊκός 

 

 

8ος όμιλος-19η αγωνιστική

 

Ηρόδοτος-Κηφισιά 2-1 

Ατσαλένιος-Φωστήρας 1-0 

ΑΕ Μυλοποτάμου-Αιγάλεω 4-2 

ΟΦ Ιεράπετρας-Ερμής Ζωνιανών 2-1 

Ηλυσιακός-Άγιος Ιερόθεος 0-2 

Ρεπό: ΑΟ Παλαιόχωρας

Related posts

Θύελλα Καμαρίου: Κοντά σε Α. Σπανό ενώ «κληρώνει» για Ζανελάρη-Δυνατό φιλικό με ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Abola Team 3

Η Παλαιόχωρα 1-0 τον Ατσαλένιο

Abola Team 2

Νέα χορηγία Autom Exclusive Cars στην Κηφισιά

Abola Team 3