10.2 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 8, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στους αγώνες του Σαββάτου (31/3) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στους αγώνες του Σαββάτου (31/3) στην ΕΠΣΑΝΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Β Κατηγορία
(27η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Κρυονερίου Σάββατο 31/03/18 16:30 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
1-1
2. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Ραφήνας Σάββατο 31/03/18 16:30 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2-2
3. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 31/03/18 16:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
3-1
4. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αφιδνών Σάββατο 31/03/18 16:30 ΔΗΜΑΣ Μ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
0-6
5. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Πολυδενδρίου Σάββατο 31/03/18 16:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
0-1
6. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Δροσιάς Σάββατο 31/03/18 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
1-0
7. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Σταμάτας Σάββατο 31/03/18 16:30 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
3-2
8. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 31/03/18 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)
1-1
Β Φάση Νέων Α Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Ανθούσας Σάββατο 31/03/18 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. 4-0
10. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 31/03/18 11:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 0-3
Β Φάση Νέων Β Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 31/03/18 00:00    
12. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Ραφήνας Σάββατο 31/03/18 10:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 0-1
Β Φάση Νέων Γ Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Βούλας Σάββατο 31/03/18 10:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ. 1-1
14. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 31/03/18 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 1-3
Β Φάση Νέων Δ Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Αγίας Άννας Σάββατο 31/03/18 09:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ. 1-2
16. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Βάρης Σάββατο 31/03/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 4-1
Β Φάση Παίδων Β Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 31/03/18 10:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ. 2-0
Β Φάση Παμπαίδων Α Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 31/03/18 12:30 ΣΠΙΘΑΣ Δ. 3-0
19. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Διώνης Σάββατο 31/03/18 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
Β Φάση Παμπαίδων Β Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 31/03/18 12:30 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ. 3-0
21. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 31/03/18 12:30 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 4-0
Β Φάση Παμπαίδων Γ Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Λαυρίου Π.Βογιατζής Σάββατο 31/03/18 12:30 ΔΗΜΑΣ Μ. 5-0
23. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Αγίας Άννας Σάββατο 31/03/18 13:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 1-0
Β Φάση Παμπαίδων Δ Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 31/03/18 12:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 2-0
25. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Διονύσου Σάββατο 31/03/18 12:30 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ. 6-0
Κύπελλο Νέων Α Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Παπασιδέρη Σάββατο 31/03/18 10:00 ΣΠΙΘΑΣ Δ. 0-0 α.α.
27. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 31/03/18 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 6-0
Κύπελλο Νέων Β Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 31/03/18 00:00    
29. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 31/03/18 10:00 ΜΠΕΚΑΣ Α. 2-2
Κύπελλο Νέων Γ Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 31/03/18 10:00    
31. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Ανθούσας Σάββατο 31/03/18 12:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 0-0 α.α.
Κύπελλο Νέων Δ Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Κρυονερίου Τετάρτη 28/03/18 16:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 3-4
33. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΡΚΟ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 31/03/18 10:00 ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 2-1
34. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 31/03/18 10:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ. 5-2
Κυπέλλου Παμπαίδων Α Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Αναβύσσου Σάββατο 31/03/18 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α. 6-0
36. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 31/03/18 12:30    
Κυπέλλου Παμπαίδων Β Όμιλος 
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Μαραθώνα Σάββατο 31/03/18 12:30 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.  
38. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Κρυονερίου Σάββατο 31/03/18 12:30 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ. 8-1
Κυπέλλου Παμπαίδων Γ Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 31/03/18 12:30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 0-0 α.α.
40. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 31/03/18 13:00 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.  
Κυπέλλου Παμπαίδων Δ Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΜΑΡΚΟ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 31/03/18 12:30 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.  
42. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Βoca Αrena Σάββατο 31/03/18 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.  
Κυπέλλου Παμπαίδων Ε Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΑΝΟΙΞΗ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 31/03/18 00:00    
44. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 31/03/18 12:30 ΡΙΖΟΣ Δ. 0-1
Κυπέλλου Παμπαίδων ΣΤ Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Βάρης Σάββατο 31/03/18 12:30 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ. 0-2
46. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Ραφήνας Σάββατο 31/03/18 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 3-1

Related posts

Τον Σπηλιωτάκη απέκτησε ο Αετός Πικερμίου

Abola Team 2

ΕΠΣΑΝΑ: Τα σημερινά (5/12) πλήρη αποτελέσματα

Abola Team

Τα ματς του Σαβ/κου (14η Αγων.) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Newsroom