9.8 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 3, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββάτου (28/4) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα παιχνίδια του Σαββάτου (28/4) στην ΕΠΣΑΝΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ ΑΚ Παλλήνης Σάββατο 28/04/18 17:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
6-0
2. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ Βάρης Σάββατο 28/04/18 17:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2-0
Β Κατηγορία
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Νέων Παλατίων Σάββατο 28/04/18 17:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
0-1
4. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 28/04/18 17:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
2-1
5. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Γέρακα Σάββατο 28/04/18 17:00 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
0-3
6. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 28/04/18 17:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
1-2
7. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Δροσιάς Σάββατο 28/04/18 17:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
6-0
8. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 28/04/18 17:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
2-2
Β Φάση Παίδων Β Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Αγίας Άννας Τετάρτη 25/04/18 16:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α. 0-3
Β Φάση Παμπαίδων Α Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 28/04/18 11:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 1-2
11. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Ραφήνας Σάββατο 28/04/18 12:30 ΣΠΙΘΑΣ Δ. 2-0
Β Φάση Παμπαίδων Β Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Καλυβίων Σάββατο 28/04/18 12:30 ΜΑΝΤΑΣ Ι.  
13. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 28/04/18 12:30 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β. 1-3
Β Φάση Παμπαίδων Γ Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Βoca Αrena Σάββατο 28/04/18 11:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 1-1
15. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Ανθούσας Σάββατο 28/04/18 12:30 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. 1-7
Β Φάση Παμπαίδων Δ Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Γέρακα Σάββατο 28/04/18 12:30 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ. 2-5
17. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 28/04/18 13:00 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ. 1-2
PROJUNIOR Γ ΟΜΙΛΟΣ
(6η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Καπανδριτίου Σάββατο 28/04/18 11:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α. 2-6
Κύπελλο Νέων Β Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 28/04/18 10:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ. 3-0 α.α.
Κύπελλο Νέων Δ Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Γλυκών Νερών Τετάρτη 25/04/18 16:30 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. 5-1
21. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΜΑΡΚΟ Αγίας Άννας Τετάρτη 25/04/18 17:30 ΚΑΡΡΑΣ Α. 0-2
22. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Κρυονερίου Σάββατο 28/04/18 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 1-1
23. ΜΑΡΚΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Μαρκόπουλου Σάββατο 28/04/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 1-3
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΝΕΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β Αγίου Στεφάνου Σάββατο 28/04/18 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
2-3
25. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Γραμματικού Σάββατο 28/04/18 10:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
0-1
26. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Γραμματικού Σάββατο 28/04/18 12:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
2-4
27. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 28/04/18 12:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
1-2
Κύπελλο Παίδων Β Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Αναβύσσου Τετάρτη 25/04/18 17:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π. 4-0
Κύπελλο Παίδων Ε Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Γλυκών Νερών Τετάρτη 25/04/18 18:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. 0-3
Κυπέλλου Παμπαίδων Α Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 28/04/18 00:00    
31. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Κερατέας Σάββατο 28/04/18 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α. 1-0
Κυπέλλου Παμπαίδων Β Όμιλος 
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ BATISTA Σάββατο 28/04/18 12:30 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.  
33. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Βάρης Σάββατο 28/04/18 12:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.  
Κυπέλλου Παμπαίδων Γ Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Νέας Μάκρης Σάββατο 28/04/18 12:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.  
35. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 28/04/18 12:30 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ. 5-0
Κυπέλλου Παμπαίδων Δ Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΜΑΡΚΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Μαρκόπουλου Σάββατο 28/04/18 12:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 0-5
37. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Δροσιάς Σάββατο 28/04/18 12:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 3-0
Κυπέλλου Παμπαίδων Ε Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΝΟΙΞΗ Νέων Παλατίων Σάββατο 28/04/18 12:30 ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 5-3
39. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Βούλας Σάββατο 28/04/18 12:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 5-3
Κυπέλλου Παμπαίδων ΣΤ Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Καπανδριτίου Σάββατο 28/04/18 12:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ. 0-5
41. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Βoca Αrena Σάββατο 28/04/18 13:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.

Related posts

ΕΠΣΑΝΑ: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου στην Ανατολική Αττική

Ρένος Γιαμπουράς

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (29/4) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

ΕΠΣΑΝΑ: Λειτουργία ιατρείου στα γραφεία της Ένωσης

Ρένος Γιαμπουράς