12.9 C
Αθήνα
Νοέμβριος 30, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου (28/4) στην ΕΠΣΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (28/4) στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(29η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΡΟΥΦ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 0-0
2. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 0-2
3. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΕΥΚΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 28/04/18 17:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι. 1-0
4. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΖΥΓΑΣ Π. 1-1
5. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 0-0
6. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-1
7. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 28/04/18 17:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 5-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 4-3
9. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-1
10. ΙΑΣΩΝ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 3-1
11. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 28/04/18 17:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 4-3
12. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 0-7
13. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 1-1
14. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 28/04/18 17:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 2-0
15. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 2-3
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 1-1
17. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 0-1
18. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-0
19. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 2-2
20. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΥΜΗΤΤΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 0-5
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 2-2
22. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 0-1
23. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 28/04/18 17:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 2-1
24. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 28/04/18 17:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΧΙΟΝΗΣ Α. 1-1
25. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-2
26. ΒΥΡΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 28/04/18 17:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 1-3
27. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η. 4-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 1-3
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 3-1
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 3-0
31. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΛΑΤΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 28/04/18 17:00 ΣΑΡΡΗΣ Α., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 2-1
Νέων Όμιλος Ισχυρών – 1η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Σάββατο 28/04/18 10:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 3-1
33. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 28/04/18 11:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 0-1
34. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 28/04/18 19:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.  
Νέων Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών – 1η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 28/04/18 10:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 1-0
36. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 28/04/18 10:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ. 1-1 (πεν: 2-3)
37. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 28/04/18 19:30 ΖΥΓΑΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΑΡΔΑΣ Β.  
Παμπαίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΡΟΥΦ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 28/04/18 10:30 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 2-1
39. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 28/04/18 10:30 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 1-2
40. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 28/04/18 10:30 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 1-1
41. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 28/04/18 10:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 3-1
42. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 28/04/18 12:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 28/04/18 10:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 1-2
44. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΡΟΥΦ Σάββατο 28/04/18 11:00 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 2-1
45. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΕΚ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 28/04/18 16:45 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 1-0
46. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 28/04/18 19:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.  
Παμπαίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 28/04/18 10:30 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ. 1-6
48. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 28/04/18 10:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 4-0
49. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΠΑΠΑΓΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 28/04/18 14:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 11-0
50. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 28/04/18 19:15 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.  
Παμπαίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 28/04/18 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 1-8
Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 28/04/18 09:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-5
53. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 28/04/18 10:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 1-2
54. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 28/04/18 11:15 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 2-4
55. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 28/04/18 19:15 ΚΟΡΡΕΣ Ν.  

Related posts

ΣΟΥΡΜΕΝΑ: Δεν ξεχνάνε τη Γενοκτονία των Ποντίων

Κωνσταντίνος Ράπτης

Πανηγύρια στο 90’ για την Ιεράπολη!

Κωνσταντίνος Ράπτης

Από το γάμο απευθείας στο γήπεδο και μετά στη νίκη ο αρχηγός της Ελπίδας Αγ. Αναργύρων Βαγγέλης Αντωνίου

Abola Team 3