11.8 C
Αθήνα
Νοέμβριος 23, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Ο πίνακας με τους πρώτους σκόρερ σε Α’ και Β’ κατηγορία Πειραιά

Ο πίνακας με τους πρώτους σκόρερ σε Α’ και Β’ κατηγορία Πειραιά διαμορφώθηκε ως εξής:

Α’ κατηγορία

1ος όμιλος

Ποδοσφαιριστής Σωματείο Τέρματα
1. ΣΑΜΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 28
2. ΣΟΥΦΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 22
3. ΣΑΠΑΛΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21
4. ΒΕΤΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΜΦΙΑΛΗ 17
5. ΒΡΑΧΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ 16
6. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 16
7. ΜΙΡΝΤΙΤΑ ΙΝΤΡΙΖ ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ 16
8. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16
9. ΔΑΝΑΣΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 15
10. ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14

2ος όμιλος

Ποδοσφαιριστής Σωματείο Τέρματα
1. ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ 23
2. ΠΕΚΩΦ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ 18
3. ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ 17
4. ΡΑΜΑ ΡΕΝΑΛΝΤΟ ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ 17
5. ΚΡΙΣΤΟ ΣΩΤΗΡ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 16
6. ΚΟΥΒΑΤΣΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14
7. LUKANI ENEA ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ 12
8. ΜΑΝΑΡΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 12
9. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12
10. ΦΟΥΝΤΑΣ ΣΥΜΕΩΝ ΚΑΡΑΒΑΣ 12

Β’ κατηγορία

 

1ος όμιλος

Ποδοσφαιριστής Σωματείο Τέρματα
1. ΠΛΗΘΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ 13
2. ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 13
3. ΜΗΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ 12
4. PASHA ERVIS ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 11
5. ΠΑΠΑΚΙΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ 11
6. ΠΕΤΡΟΧΕΙΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ 10
7. ΧΡΗΣΤΟΥ ΗΛΙΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10
8. ΔΗΜΑ ΠΑΝΤΕΛΗ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 9
9. ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ 9
10. ΜΠΟΥΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 9

2ος όμιλος

Ποδοσφαιριστής Σωματείο Τέρματα
1. ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ 21
2. ΝΕΛΑΙ ΑΡΓΚΕΝΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 18
3. ΔΑΠΠΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 16
4. ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 16
5. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΠΕΤΡΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 14
6. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 13
7. ΝΤΡΟΥΓΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ 12
8. ΠΑΦΙΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ 12
9. ΤΟΤΤΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 12
10. ΒΛΑΧΟΥΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΗΣΕΑΣ 11

 

 

 

 

 

 

 

Related posts

Επέστρεψε ο Καλλέργης στον Αετό Κορυδαλλού

Abola Team 3

ΕΠΣΠ – Πρόγραμμα Κυπέλλου

Κωνσταντίνος Περούλης

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (25/2) στον Πειραιά

Abola Team 3