16.6 C
Αθήνα
Νοέμβριος 27, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου (12 και 13/5) στις διοργανώσεις των υποδομών στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (12 και 13/5) στις διοργανώσεις των υποδομών στην ΕΠΣΑΝΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Β Φάση Παμπαίδων Α Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Διώνης Σάββατο 12/05/18 10:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 3-0
2. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Αγίας Άννας Σάββατο 12/05/18 10:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ. 2-0
Β Φάση Παμπαίδων Β Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 12/05/18 10:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 4-0
4. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 12/05/18 10:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
Β Φάση Παμπαίδων Γ Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Λαυρίου Π.Βογιατζής Σάββατο 12/05/18 10:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 4-2
6. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Ανθούσας Σάββατο 12/05/18 10:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α. 0-1
Β Φάση Παμπαίδων Δ Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Διονύσου Σάββατο 12/05/18 10:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 4-0
8. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Γέρακα Σάββατο 12/05/18 10:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α. 0-1
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΘΕΣΜΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΝΕΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Γλυκών Νερών Πέμπτη 10/05/18 17:00 ΚΑΡΡΑΣ Α. 3-2
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΘΕΣΜΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΝΕΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 12/05/18 10:00 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΣΟΦΙΑΣ Α. 2-0
11. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 12/05/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 3-3 (πεν: 2-4)
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΘΕΣΜΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΠΑΙΔΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Νέας Μάκρης Κυριακή 13/05/18 11:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 0-1
13. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 13/05/18 17:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.  
Κυπέλλου Παμπαίδων Α Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 12/05/18 00:00    
15. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 12/05/18 10:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. 1-1
Κυπέλλου Παμπαίδων Β Όμιλος 
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Κρυονερίου Σάββατο 12/05/18 10:30 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ. 0-1
17. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Βάρης Κυριακή 13/05/18 11:00 ΜΠΕΚΑΣ Α. 4-1
Κυπέλλου Παμπαίδων Γ Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 12/05/18 10:30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 4-4
19. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 12/05/18 10:30 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. 0-5
Κυπέλλου Παμπαίδων Δ Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΜΑΡΚΟ Βoca Αrena Σάββατο 12/05/18 10:30 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ. 0-1
21. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Δροσιάς Σάββατο 12/05/18 10:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ. 0-2
Κυπέλλου Παμπαίδων Ε Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΝΟΙΞΗ Βούλας Σάββατο 12/05/18 10:30 ΒΑΛΛΑΣ Γ. 2-2
23. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 12/05/18 12:30 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ. 1-5
Κυπέλλου Παμπαίδων ΣΤ Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Ραφήνας Σάββατο 12/05/18 10:30 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. 1-1
25. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Καπανδριτίου Σάββατο 12/05/18 12:30 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ. 1-2

Related posts

Αγιασμό τη Δευτέρα 16/10 οι διαιτητές της ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Με πολύ όρεξη ξεκίνησε η προετοιμασία της ανδρικής ομάδας της Δόξας Άνοιξης

Abola Team 2

ΕΠΣΑΝΑ: Επιτροπή Διαιτησίας-Συγκέντρωση Διαιτητών τη Δευτέρα (12/9)

Ρένος Γιαμπουράς