34.1 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 20, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΕΠΣΑΝΑ

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου της ΕΠΣΑΝΑ.

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Α Κατηγορία
(3η αγωνιστική)
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Καλυβίων Σάββατο 06/10/18 16:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ Αγίας Άννας Σάββατο 06/10/18 16:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
ΜΑΡΚΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Μαρκόπουλου Σάββατο 06/10/18 16:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Βούλας Κυριακή 07/10/18 16:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 07/10/18 16:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 07/10/18 16:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Κερατέας Κυριακή 07/10/18 16:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 07/10/18 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
Β Κατηγορία
(3η αγωνιστική)
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Σταμάτας Σάββατο 06/10/18 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Βάρης Σάββατο 06/10/18 16:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Δροσιάς Σάββατο 06/10/18 16:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Ραφήνας Σάββατο 06/10/18 16:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΓΚΟΝΤΑ Α.
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 07/10/18 16:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Νέας Μάκρης Κυριακή 07/10/18 16:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Α.
ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Αυλώνα Κυριακή 07/10/18 16:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Γέρακα Κυριακή 07/10/18 16:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
Γ Κατηγορία
(3η αγωνιστική)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 06/10/18 16:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Γραμματικού Κυριακή 07/10/18 16:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Καπανδριτίου Κυριακή 07/10/18 16:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Πολυδενδρίου Κυριακή 07/10/18 16:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Ανθούσας Κυριακή 07/10/18 16:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΝΙΚΑΣ Γ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Σταμάτας Κυριακή 07/10/18 16:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 07/10/18 16:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.

Related posts

Ευχαριστήρια ανακοίνωση τοπικού συμβούλου Κουβαρά κ.Στεργίου

Ρένος Γιαμπουράς

ΕΠΣΑΝΑ: Κλήση προεθνικής ομάδας Κ14

Nάσος Φακίδης

Οι πανέμορφες ρέφερι της ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3