11.8 C
ΔΙΕΘΝH

Ο τεχνικός της Ρόμα έσπασε το χέρι του πανηγυρίζοντας το γκολ του Μανωλά

Το ποδόσφαιρο διεγείρει τα πάθη και ο τεχνικός της Ρόμα, Εουσέμπιο ντι Φραντσέσκο, μετά το γκολ του Μανωλά δεν μπόρεσε να συγκρατήσει την… αδρεναλίνη του φτάνοντας σε σημείο να σπάσει το χέρι του!

Η Ρόμα υποδέχθηκε την Αταλάντα στο Ολίμπικο για τη 2η αγωνιστική του ιταλικού πρωταθλήματος. Το ματς στράβωσε αφού η ομάδα του Μπέργκαμο προηγήθηκε 1-3 στο πρώτο ημίχρονο. Τελικά οι «τζιαλορόσι» κατάφεραν στην επανάληψη να φτάσουν στην ισοφάριση με τον διεθνή Έλληνα στόπερ να σκοράρει το 3-3 στο 82′.

Ο Εουσέμπιο πανηγύρισε τόσο έξαλλα το γκολ του Μανωλά που έφτασε σε σημείο να σπάσει το χέρι του γρονθοκοπώντας τον πάγκο της Ρόμα. Ο τεχνικός των Ρωμαίων υποβλήθηκε σε επέμβαση και πλέον οφείλει να προσέχει περισσότερο τα νεύρα και τις αντιδράσεις του…

soccerplus.gr

[iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/69B2Bm72hUM” frameborder=”0″ allow=”autoplay; encrypted-media” allowfullscreen ]