17.7 C
25 Απριλίου, 2024
A' ΑΘΗΝΩΝ

Διάνα Ηλιούπολης – Άρης Βούλας 5-1 (φιλικό- 05-09 ώρα 17:00 στο Β’ Γήπεδο Ηλιούπολης.

Διάνα Ηλιούπολης  – Άρης Βούλας  5-1 (φιλικό-φωτο..σήμερα    05-09 ώρα 17:00 στο Β’ Γήπεδο Ηλιούπολης.

Σε φιλικό αγώνα προετοιμασίας η Διάνα Ηλιούπολης υποδέχτηκε τον Άρη Βούλας,ο αγώνας ξεκίνησε ιδανικά για την Διάνα αφού σκόραρε με τον Κετσετζόγλου με κεφαλιά ψαράκι,το δεύτερο γκολ ο Ντζαβίδας με μακρινό σουτ έξω από την περιοχή, πάλι ο Ντζαβίδας με τον ίδιο τρόπο το 3-0 και πρίν την ολοκλήρωση του ημιχρόνου ο Κουτρούλης μετά από ασίστ του Καλλέργη με πλασέ διαμόρφωσε το 4-0 .στο δεύτερο ημίχρονο στο 75′ ο Άρης Βούλας πέτυχε γκολ με το Γεωργόπουλο Ανδρέα μειώνοντας σε 4-1 και στο φινάλε με χατ-τρικ του Ντζαβίδα το τελικό 5-1

Με πολλές αλλαγές  στο δεύτερο ημίχρονο  απο τους δύο προπονητές Μιχαηλίδη και τον Τασιόπουλο , η ομάδα της Βούλας αγωνίζεται στο πρωτάθλημα της Α’ ΕΠΣΑΝΑ .