5 C
Αθήνα
Ιανουάριος 28, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019 Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019 Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

1η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΒΥΡΩΝ            
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ            
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ            
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ            
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ            
ΠΕΥΚΗ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ            
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ            
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            

2η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            
ΒΥΡΩΝ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ            
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ            
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ            
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ            
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΠΕΥΚΗ            
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ            
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ            

3η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΒΥΡΩΝ            
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ            
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ            
ΠΕΥΚΗ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ            
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΥΜΗΤΤΟΣ            
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ            
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            

4η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ            
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ            
ΒΥΡΩΝ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ            
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ            
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΕΥΚΗ            
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ            
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ            
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ            

5η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΒΥΡΩΝ            
ΠΕΥΚΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ            
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ            
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ            
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ            
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            

6η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ            
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ            
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ            
ΒΥΡΩΝ – ΠΕΥΚΗ            
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ            
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ            
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ            
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΥΜΗΤΤΟΣ            

7η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ            
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΒΥΡΩΝ            
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ            
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ            
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ            
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            

8η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ            
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΕΥΚΗ            
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ            
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ            
ΒΥΡΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ            
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ            
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ            
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ            

9η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            
ΠΕΥΚΗ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ            
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ            
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΒΥΡΩΝ            
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ            
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ            
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            

10η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ            
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ            
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ            
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΠΕΥΚΗ            
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ            
ΒΥΡΩΝ – ΥΜΗΤΤΟΣ            
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ            
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ            

11η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ            
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ            
ΠΕΥΚΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ            
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΒΥΡΩΝ            
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ            
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            

12η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ            
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ            
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ            
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ            
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ            
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΠΕΥΚΗ            
ΒΥΡΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ            
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ            

13η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ            
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ            
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ            
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ            
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΒΥΡΩΝ            
ΠΕΥΚΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            

14η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ            
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ            
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ            
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΥΜΗΤΤΟΣ            
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ            
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ            
ΠΕΥΚΗ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ            
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΒΥΡΩΝ            

15η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ            
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ            
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ            
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ            
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΥΚΗ            
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            

16η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ            
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ            
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ            
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ            
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΕΥΚΗ            
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ            
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            

17η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΒΥΡΩΝ            
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ            
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ            
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ            
ΠΕΥΚΗ – ΥΜΗΤΤΟΣ            
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ            
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            

18η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ            
ΒΥΡΩΝ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ            
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ            
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ            
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ            
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ            
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ            
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            

19η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΒΥΡΩΝ            
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ            
ΠΕΥΚΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ            
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ            
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΥΜΗΤΤΟΣ            
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            

20η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ            
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ            
ΒΥΡΩΝ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ            
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΠΕΥΚΗ            
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ            
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ            
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ            
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ            

21η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ            
ΠΕΥΚΗ – ΒΥΡΩΝ            
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ            
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ            
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ            
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            

22η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΕΥΚΗ            
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ            
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ            
ΒΥΡΩΝ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ            
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ            
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ            
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ            
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ            

23η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΠΕΥΚΗ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ            
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ            
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΒΥΡΩΝ            
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ            
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ            
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            

24η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ            
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ            
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΠΕΥΚΗ            
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ            
ΒΥΡΩΝ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ            
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ            
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ            
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ            

25η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ            
ΠΕΥΚΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ            
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ            
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΒΥΡΩΝ            
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ            
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            

26η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ            
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ            
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ            
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ            
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΕΥΚΗ            
ΒΥΡΩΝ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ            
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ            
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ            

27η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ            
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ            
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ            
ΠΕΥΚΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ            
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΒΥΡΩΝ            
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            

28η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ            
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ            
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΥΜΗΤΤΟΣ            
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ            
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ            
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ            
ΒΥΡΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ            
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ            

29η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ            
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ            
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ            
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ            
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΠΕΥΚΗ            
ΒΥΡΩΝ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ            

30η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΒΥΡΩΝ            
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ            
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ            
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ            
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΥΜΗΤΤΟΣ            
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ            
ΠΕΥΚΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ            
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ

Related posts

Αποτελέσματα Κυπέλλου επσα 3η Φάση 03-10-

Ρένος Γιαμπουράς

Οι Αμπελόκηποι 3-0 τον Δούρειο Ολυμπιακό Κυψέλης στο Κύπελλο

Abola Team 3

Σε συζητήσεις με το Παλαιό Φάληρο ο άσος Γιάννης Ασλανίδης

Abola Team 3