2.6 C
Αθήνα
Ιανουάριος 20, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 15 και 16/9 για την 2η φάση του Κυπέλλου ΕΠΣΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου 15 και 16/9 για την 2η φάση του Κυπέλλου ΕΠΣΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές και βοηθοί:

 

2η ΦΑΣΗ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 15/09/18 16:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
2. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 15/09/18 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
3. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 15/09/18 16:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΟΝΤΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.
4. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 15/09/18 16:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
5. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 15/09/18 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.
6. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 15/09/18 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.
7. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 15/09/18 16:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.
8. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 15/09/18 16:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.
9. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΕΥΚΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 15/09/18 16:30 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
10. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 16/09/18 10:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
11. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 16/09/18 10:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
12. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 16/09/18 10:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΖΥΓΑΣ Π., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.
13. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 16/09/18 13:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
14. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 16/09/18 16:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
15. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 16/09/18 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
16. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 16/09/18 16:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
17. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 16/09/18 16:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.
18. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 16/09/18 16:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.
19. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 16/09/18 16:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
20. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 16/09/18 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
21. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 16/09/18 16:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.
22. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 16/09/18 16:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
23. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 16/09/18 16:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΒΡΑΝΑΣ Ι.

Related posts

Πεντάσφαιρο Ηράκλειο

Κωνσταντίνος Ράπτης

Και επίσημα Κωνσταντόπουλος με συνεργάτη το Μοσχονά-Η ανακοίνωση της Ελευθερούπολης

Κωνσταντίνος Ράπτης

Μηδέν στο Εθνικός Αστέρας – Άρης Καλαμακίου

Παντελίδης Mάνος