13.8 C
Αθήνα
Ιανουάριος 23, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Ανακοινώθηκε πριν από λίγο το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής της Α’ και Β’ Κατηγορίας ΕΠΣΑ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 22/09/18 16:30 
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 23/09/18 16:30 
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 23/09/18 16:30 
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 23/09/18 16:30 
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 23/09/18 16:30 
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 23/09/18 16:30 
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 23/09/18 16:30 
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 23/09/18 16:30 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 22/09/18 16:30 
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 23/09/18 11:00 
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΙΑΣΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 23/09/18 16:30 
ΡΟΥΦ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 23/09/18 16:30 
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 23/09/18 16:30 
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 23/09/18 16:30 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 23/09/18 16:30
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 23/09/18 16:30

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 22/09/18 16:30 
ΠΟΨ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 22/09/18 16:30 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 22/09/18 16:30 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 22/09/18 16:30 
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 22/09/18 16:30 
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 23/09/18 16:30 
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 23/09/18 16:30 
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 23/09/18 16:30 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΒΥΡΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 22/09/18 16:30 
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 22/09/18 16:30 
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 22/09/18 16:30 
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 23/09/18 16:30 
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 23/09/18 16:30 
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 23/09/18 16:30 
ΠΕΥΚΗ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 23/09/18 16:30 
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 23/09/18 16:30 

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 22/09/18 16:30 
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 22/09/18 16:30 
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 22/09/18 16:30 
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 22/09/18 16:30 
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 22/09/18 16:30 
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 22/09/18 16:30 
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ-ΖΕΦΥΡΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 22/09/18 16:30 
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 23/09/18 16:30

Related posts

Αποχώρησε και ο Χατζηδιαμαντής από τον ΠΟΑ

Abola Team 2

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου (31/3 και 1/4) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Πέταξε βαθμούς ο Αθηναϊκός

Κωνσταντίνος Ράπτης