2.9 C
Αθήνα
Ιανουάριος 18, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Όλα τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 22/9 σε Α’, Β’ κατηγορία και σε Κ16 και Κ18

Σε όλα τα ματς του Σαββάτου 22/9 σε Α’ και Β’ κατηγορία της ΕΠΣΑ όπως επίσης στα πρωταθλήματα Κ16 και Κ18 σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 22/09/18 16:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 0-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 22/09/18 16:30 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΟΝΤΟΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. 1-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 22/09/18 16:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 3-0
4. ΠΟΨ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 22/09/18 16:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 3-1
5. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 22/09/18 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 0-3
6. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 22/09/18 16:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 1-0
7. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 22/09/18 16:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 0-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΒΥΡΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 22/09/18 16:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 1-2
9. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 22/09/18 16:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 3-1
10. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 22/09/18 16:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 1-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 22/09/18 16:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΖΗΣΗΣ Δ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 3-3
12. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 22/09/18 16:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 2-0
13. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 22/09/18 16:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-1
14. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 22/09/18 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 1-3
15. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 22/09/18 16:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 2-0
16. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 22/09/18 16:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 2-0
17. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ-ΖΕΦΥΡΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 22/09/18 16:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 2-1
Κ18-1ος-Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 22/09/18 10:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 3-0
19. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 22/09/18 10:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 4-1
20. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 22/09/18 13:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 0-1
21. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 22/09/18 16:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 4-0
Κ18-2ος-Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 22/09/18 10:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 1-2
23. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 22/09/18 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 2-0
24. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 22/09/18 12:15 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 0-2
25. ΙΑΣΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 22/09/18 12:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 0-1
26. ΑΦΟΒΟΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 22/09/18 18:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.
Κ18-3ος-Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 22/09/18 10:30 0-3 α.α.
28. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 22/09/18 10:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 2-1
29. ΠΟΨ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 22/09/18 10:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΝΑΟΥΜ Δ., ΣΙΝΤΟΣ Δ. 2-9
30. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 22/09/18 12:45 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 3-0
31. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 22/09/18 20:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.
Κ18-4ος-Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 22/09/18 11:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 2-0
33. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 22/09/18 18:00 ΙΣΣΑ Α., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.
Κ18-5ος-Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 22/09/18 09:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν. 2-2
35. ΠΕΥΚΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 22/09/18 10:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π. 2-1
36. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 22/09/18 10:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 1-2
Κ18-6ος-Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 22/09/18 19:00 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
38. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 22/09/18 19:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΤΖΑΝΗΣ Θ.
Κ16-1ος-Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 22/09/18 11:30 ΓΛΑΡΟΣ Δ. 2-0
40. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 22/09/18 18:30 ΒΡΑΝΑΣ Ι.
41. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 22/09/18 19:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
Κ16-2ος-Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΑΦΟΒΟΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 22/09/18 16:15 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 2-2
43. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 22/09/18 18:15 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.
44. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 22/09/18 18:45 ΡΟΥΣΣΟΣ Π.
45. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 22/09/18 19:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
46. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 22/09/18 20:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.
Κ16-3ος-Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 22/09/18 10:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 6-1
48. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 22/09/18 10:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 1-0
49. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 22/09/18 11:00 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 0-1
50. ΠΕΥΚΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 22/09/18 12:00 ΙΣΣΑ Α. 1-2
51. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 22/09/18 18:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν.
52. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 22/09/18 18:45 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
Κ16-4ος-Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 22/09/18 10:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 1-4
54. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 22/09/18 12:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-0
55. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 22/09/18 17:45 3-0 α.α.
56. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 – ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 22/09/18 18:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
57. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 22/09/18 18:30 ΜΑΡΔΑΣ Β.
Κ16-5ος-Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 22/09/18 16:30 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-0
59. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 22/09/18 17:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.
60. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 22/09/18 18:00 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.
61. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 22/09/18 20:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.
62. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 22/09/18 20:15 ΜΑΡΔΑΣ Β.
Κ16-6ος-Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
63. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 22/09/18 10:30 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 2-2
64. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 22/09/18 11:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 1-2
65. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 22/09/18 11:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 3-1
66. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 22/09/18 12:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 2-0
67. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 22/09/18 17:00 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 4-0
68. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 22/09/18 19:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.

Related posts

Χώρισαν οι δρόμοι του Θανάση Ζαμπούρα και Αθηναϊδας

Abola Team 3

Γκέλα για Ερμή Ηρακλείου

Παντελίδης Mάνος

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (23-24/2)

Nάσος Φακίδης