2.9 C
Αθήνα
Ιανουάριος 18, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΤΗΣ ΕΠΣΑ

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων της ΕΠΣΑ, για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου.

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 29/09/18 16:30 
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 29/09/18 16:30 
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 30/09/18 16:30 
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 30/09/18 16:30 
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 30/09/18 16:30 
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 30/09/18 16:30 
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 30/09/18 16:30 
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 30/09/18 16:30 
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΡΟΥΦ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 29/09/18 16:30 
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 29/09/18 16:30 
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 29/09/18 16:30 
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 29/09/18 16:30 
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 30/09/18 11:00 
ΙΑΣΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 30/09/18 16:30 
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 30/09/18 16:30 
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 30/09/18 16:30 
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 29/09/18 16:30 
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 29/09/18 16:30 
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 29/09/18 16:30 
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 30/09/18 16:30 
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΠΟΨ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 30/09/18 16:30 
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 30/09/18 16:30 
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 30/09/18 16:30 
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 30/09/18 16:30 
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 29/09/18 16:30 
ΒΥΡΩΝ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 29/09/18 16:30 
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 29/09/18 16:30 
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 29/09/18 16:30 
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 29/09/18 16:30 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 30/09/18 16:30 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 30/09/18 16:30 
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 30/09/18 16:30 
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 29/09/18 16:30 
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 29/09/18 16:30 
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 29/09/18 16:30 
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 29/09/18 16:30 
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 30/09/18 11:00 
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 30/09/18 16:30 
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 30/09/18 16:30 
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 29/09/18 16:30 
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 29/09/18 16:30 
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 30/09/18 11:00 
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 30/09/18 11:00 
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 30/09/18 16:30 
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 30/09/18 16:30 
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 29/09/18 16:30 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 30/09/18 11:00 
ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΑΡΙΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 30/09/18 11:00 
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 30/09/18 11:00 
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 30/09/18 12:00 
ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 30/09/18 16:30 
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 29/09/18 16:30 
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 30/09/18 11:00 
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 30/09/18 11:00 
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 30/09/18 11:00 
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 30/09/18 11:30 
ΛΕΟΝΤΕΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 30/09/18 14:00 
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 29/09/18 16:30 
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 29/09/18 16:30 
ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 30/09/18 11:00 
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 30/09/18 11:00 
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 30/09/18 16:30 
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 30/09/18 16:45

 
 

Related posts

Αποχωρήσεις και παραμονές στον Ιάσωνα

admin

Δύσκολα ο Άρης κόντρα στην ποιοτική Τερψιθέα

Ρένος Γιαμπουράς

Φιλική νίκη της Κηφισιάς επί του Χαραυγιακού, με 3-0

Ρένος Γιαμπουράς