free page hit counter
16.1 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 9, 2022
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου στην Αθήνα

Δείτε όλα τα αποτελέσματα Α΄, Β΄ (2η αγ.), Γ΄ κατηγορίας (1η αγ.), Κ18 και Κ16 (2η αγ.) ΕΠΣΑ:

 

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

(2η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 29/09/18 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν. Αναβλήθηκε
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΡΟΥΦ 29/09/18 16:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π. 6-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 30/09/18 16:30 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 3-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ 30/09/18 16:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΔΟΣΗΣ Μ. 1-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) 30/09/18 16:30 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. Διακόπηκε
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) 30/09/18 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 0-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 30/09/18 16:30 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 1-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) 30/09/18 16:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 0-2

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος

(2η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΡΟΥΦ ΗΦΑΙΣΤΟΥ 29/09/18 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. Αναβλήθηκε
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 29/09/18 16:30 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. Αναβλήθηκε
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) 29/09/18 16:30 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. Αναβλήθηκε
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΙΛΙΟΥ 29/09/18 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 2-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 30/09/18 11:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 3-1
ΙΑΣΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΥ 30/09/18 16:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 0-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) 30/09/18 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι. 2-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) 30/09/18 16:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ. 2-0

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

(2η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 29/09/18 16:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 2-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. 29/09/18 16:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ. Αναβλήθηκε
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 29/09/18 16:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΖΗΡΔΑΣ Α. 0-3
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ 30/09/18 16:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 3-1
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΠΟΨ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ 30/09/18 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 1-1
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 30/09/18 16:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. Αναβλήθηκε
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) 30/09/18 16:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. 3-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ 30/09/18 16:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 1-1

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

(2η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) 29/09/18 16:30 ΖΥΓΑΣ Π., ΔΟΣΗΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. Διακόπηκε
ΒΥΡΩΝ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) 29/09/18 16:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 0-1
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 29/09/18 16:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. Αναβλήθηκε
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΥΜΗΤΤΟΥ 29/09/18 16:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 3-1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 29/09/18 16:30 ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. Αναβλήθηκε
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 30/09/18 16:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) 30/09/18 16:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΡΔΑΣ Β. 1-2
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΓΟΥΔΗ 30/09/18 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-2

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος

(2η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) 29/09/18 16:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 2-3
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 29/09/18 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. Αναβλήθηκε
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ 29/09/18 16:30 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 1-0
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 29/09/18 16:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ. 1-4
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 30/09/18 11:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΖΥΓΑΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 2-0
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) 30/09/18 11:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 1-2
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ 30/09/18 16:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 2-2
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. 30/09/18 16:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 4-1

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος

(1η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) 29/09/18 16:30 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. Διακόπηκε
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ 29/09/18 16:30 ΙΣΣΑ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΤΖΑΝΗΣ Θ. 2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) 30/09/18 11:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 3-2
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ 30/09/18 11:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 1-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) 30/09/18 16:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 4-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 30/09/18 16:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΛΙΑΚΑΣ Π., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 6-1

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος

(1η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ 29/09/18 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) 30/09/18 11:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 2-0
ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΑΡΙΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 30/09/18 11:00 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΝΑΣΗΣ Σ. 2-3
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 30/09/18 11:00   3-0 α.α.
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 30/09/18 12:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΡΕΤΟΣ Δ., ΔΕΟΝΑΣ Γ. 3-1
ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 30/09/18 16:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 1-0

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος

(1η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) 29/09/18 16:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 3-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) 30/09/18 11:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 0-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) 30/09/18 11:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 0-2
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ 30/09/18 11:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 7-2
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ 30/09/18 11:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π. 1-0
ΛΕΟΝΤΕΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΡΟΥΦ 30/09/18 14:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ. 0-1

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος

(1η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ 29/09/18 16:30 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΡΔΑΣ Β. Αναβλήθηκε
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΥΚΗΣ 29/09/18 16:30   Αναβλήθηκε
ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 30/09/18 11:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 3-1
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. 30/09/18 11:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 1-3
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 30/09/18 16:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 3-3
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΡΟΥΦ 30/09/18 16:45 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 0-0

Κ18-1ος-Ομιλος

(2η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 29/09/18 11:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 1-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) 29/09/18 11:15 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΒΡΕΤΟΣ Δ. 3-1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ 29/09/18 11:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. 0-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 29/09/18 19:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ. Αναβλήθηκε
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) 30/09/18 19:00 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) 30/09/18 19:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. Αναβλήθηκε

Κ18-2ος-Ομιλος

(2η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΙΑΣΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) 29/09/18 10:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΙΛΙΟΥ 29/09/18 10:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 0-1
ΠΛΑΤΩΝ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ 29/09/18 11:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΝΑΟΥΜ Δ. 2-3
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΙΛΙΟΥ 29/09/18 12:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 1-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΦΟΒΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) 29/09/18 12:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΙΝΤΟΣ Δ. 1-1
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) 29/09/18 19:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν. Αναβλήθηκε

Κ18-3ος-Ομιλος

(2η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΟΨ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) 29/09/18 10:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ. 4-0
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΟΥΔΗ 29/09/18 17:00 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 30/09/18 09:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΝΑΟΥΜ Δ. 2-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 30/09/18 10:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΛΙΑΚΑΣ Π. 0-4
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ 30/09/18 17:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν. 1-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) 30/09/18 19:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΝΑΣΗΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.  

Κ18-4ος-Ομιλος

(2η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ 29/09/18 09:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΠΕΝΟΣ Α. 2-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) 29/09/18 13:00 ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 0-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 29/09/18 13:30 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. Διακόπηκε
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 29/09/18 18:30 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΝΑΣΗΣ Σ.  
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΡΟΥΦ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 29/09/18 19:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΔΕΟΝΑΣ Γ.  
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 30/09/18 10:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 0-4

Κ18-5ος-Ομιλος

(2η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΕΥΚΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 29/09/18 10:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΟΡΦΑΝΟΣ Β. 0-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ 29/09/18 12:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 2-0
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΡΟΥΦ 29/09/18 18:45 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΝΑΟΥΜ Δ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ. Αναβλήθηκε
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 29/09/18 19:15 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. Αναβλήθηκε
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 30/09/18 17:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 1-1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ 30/09/18 19:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. Αναβλήθηκε

Κ18-6ος-Ομιλος

(2η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) 29/09/18 11:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΙΣΣΑ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 2-3
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) 29/09/18 12:45 ΙΣΣΑ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 0-3
ΠΑΤΗΣΙΑ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 29/09/18 17:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΟΡΡΕΣ Ν. Αναβλήθηκε
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 30/09/18 18:15 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.  
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 30/09/18 20:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.  

Κ16-1ος-Ομιλος

(2η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) 29/09/18 09:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 1-5
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) 29/09/18 11:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 2-1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ 29/09/18 13:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) 30/09/18 19:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. Αναβλήθηκε
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ 30/09/18 20:30 ΖΥΓΑΣ Π.  
ΙΑΣΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ 30/09/18 20:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.  

Κ16-2ος-Ομιλος

(2η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. 29/09/18 12:15 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 0-3
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) 29/09/18 12:45 ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ 30/09/18 10:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 5-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) 30/09/18 13:30 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. Αναβλήθηκε
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) 30/09/18 15:15 ΚΟΡΡΕΣ Ν. Αναβλήθηκε
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΦΟΒΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 30/09/18 19:15 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.  

Κ16-3ος-Ομιλος

(2η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 29/09/18 10:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 1-2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ 29/09/18 11:00 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 1-3
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 29/09/18 12:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 1-0
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΠΕΥΚΗΣ 29/09/18 18:45 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 30/09/18 18:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 2-0
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 30/09/18 18:45 ΤΖΕΛΟΣ Ν. Αναβλήθηκε
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 30/09/18 20:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  

Κ16-4ος-Ομιλος

(2η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

ΡΟΥΦ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ 29/09/18 11:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 2-3
ΑΤΤΙΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ 29/09/18 13:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 0-1
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) 29/09/18 19:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. Αναβλήθηκε
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 29/09/18 19:30 ΓΛΑΡΟΣ Δ.  
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) 29/09/18 20:15 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) 30/09/18 13:15 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 3-2
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) 30/09/18 18:45 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. Αναβλήθηκε

Κ16-5ος-Ομιλος

(2η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

ΥΜΗΤΤΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΥΜΗΤΤΟΥ 29/09/18 10:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 1-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΒΑΡΗΣ (FOUS DE FOOT) 29/09/18 11:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 0-3
ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ 29/09/18 12:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 3-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) 29/09/18 15:00 ΤΣΑΦΟΣ Β.  
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ 29/09/18 18:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ 30/09/18 13:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 2-0

Κ16-6ος-Ομιλος

(2η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) 29/09/18 10:30 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 0-4
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) 29/09/18 10:45 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 3-1
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 29/09/18 11:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 0-4
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΟΥΔΗ 29/09/18 19:00 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. Αναβλήθηκε
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 30/09/18 12:00 ΜΑΡΔΑΣ Β. 1-4
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ 30/09/18 13:30 ΠΙΤΣΟΣ Ν. Αναβλήθηκε

Κ14-1ος-Όμιλος

(1η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. 29/09/18 10:45 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 3-7
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 29/09/18 11:00 ΖΥΓΑΣ Π. 3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 ΙΛΙΟΥ 29/09/18 19:00 ΜΠΑΝΤΗΣ Α.  
ΡΟΥΦ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΡΟΥΦ 29/09/18 20:30 ΝΑΟΥΜ Δ. Αναβλήθηκε
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) 30/09/18 10:45 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ. 3-1
ΙΑΣΩΝ 1 – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΥ 30/09/18 19:00 ΜΠΕΝΟΣ Α. Αναβλήθηκε

Κ14-2ος-Όμιλος

(1η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 29/09/18 09:30 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 5-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) 29/09/18 09:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 5-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) 29/09/18 13:15 ΒΡΕΤΟΣ Δ. 6-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ 29/09/18 14:00 ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.  
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) 29/09/18 19:00 ΖΥΓΑΣ Π. Αναβλήθηκε
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΦΟΒΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ 29/09/18 19:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.  
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΗΦΑΙΣΤΟΥ 30/09/18 19:00 ΖΥΓΑΣ Π.  

Κ14-3ος-Όμιλος

(1η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ 29/09/18 11:00 ΜΠΕΝΟΣ Α. 7-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 29/09/18 17:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.  
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ 29/09/18 18:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.  
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) 29/09/18 18:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. Αναβλήθηκε
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 30/09/18 12:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 1-5
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) 30/09/18 18:45 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.  

Κ14-4ος-Όμιλος

(1η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ 29/09/18 09:00 ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν. 2-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 29/09/18 10:30 ΔΕΟΝΑΣ Γ. 0-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 29/09/18 12:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν. Αναβλήθηκε
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) 29/09/18 12:00 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 0-3
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 29/09/18 12:45 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 30/09/18 11:30 ΝΑΟΥΜ Δ. Αναβλήθηκε

Κ14-5ος-Όμιλος

(1η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 29/09/18 09:45 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 2-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 29/09/18 10:30 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α. 0-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ 29/09/18 12:45 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 2-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 29/09/18 13:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 0-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 29/09/18 16:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
ΠΕΥΚΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΠΕΥΚΗΣ 30/09/18 13:30 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.  
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 30/09/18 17:00 ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π. 0-4

Κ14-6ος-Όμιλος

(1η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

ΚΟΥΚΑΚΙ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΡΟΥΦ 29/09/18 10:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 2-3
ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 29/09/18 14:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ 29/09/18 16:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.  
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) 29/09/18 18:45 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΙΑΣΩΝ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) 30/09/18 09:00 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.  
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) 30/09/18 18:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. Διακόπηκε
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) 30/09/18 20:15 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.  

 

Related posts

Τα σημερινά (8/2/2020) αποτελέσματα στην ΕΠΣΑ

Abola Newsroom

Τα σημερινά (22/12/19) αποτελέσματα στην ΕΠΣA

Abola Newsroom

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (20 & 21/5) στην ΕΠΣΑ με τους αγώνες κατάταξης