free page hit counter
32.9 C
Αθήνα
24 Ιουλίου, 2024
Abola.gr
Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής της Γ΄Εθνικής

Όλα τα αποτελέσματα στην πρεμιέρα πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής:

 

Αγωνιστική: 1

  30.09. 16:00 Α.Ο. Παλαιοχώρας Ατσαλένιος 0 : 1  
  30.09. 16:00 Α.Ο. Σελλάνων ΑΟ Στυλίδας 2 : 0  
  30.09. 16:00 Α.Π.Ε. Λαγκαδά Ερμής Αμυνταίου 0 : 0  
  30.09. 16:00 ΑΕ Νεάπολης Γιούχτας 1 : 2  
  30.09. 16:00 Αετός Ορφανού Ορφέας Ξάνθης 2 : 3  
  30.09. 16:00 Αλέξανδρος Κιλκίς Νέστος Χρυσούπολης 0 : 0  
  30.09. 16:00 Αλμωπός Αριδαίας Μακεδονικός 2 : 0  
  30.09. 16:00 Απόλλων Μακρυχωρίου Πιερικός 1 : 0  
  30.09. 16:00 Απόλλων Παραλιμνίου Καβάλα 0 : 1  
  30.09. 16:00 Αστέρας Βλαχιώτη Ένωση Ασπροπύργου 0 : 4  
  30.09. 16:00 Αστέρας Ιτέας ΑΣ Μετέωρα 0 : 2  
  30.09. 16:00 Ατρόμητος Πειραιά Κερατσίνι 1 : 1  
  30.09. 16:00 Αχέρων Καναλακίου Θρίαμβος Σερβανιών 1 : 0  
  30.09. 16:00 Αχιλλέας Νεοκαισάρειας Φωκικός 2 : 1  
  30.09. 16:00 Γ.Σ. Αλμυρού Αναγέννηση Καρδίτσας 2 : 1  
  30.09. 16:00 Γρεβενά Αεράτα Σούλι Παραμυθίας 0 : 5  
  30.09. 16:00 Διαγόρας Βραχνέικων ΠΑΟ Βάρδας 1 : 2  
  30.09. 16:00 Εθνικός Πειραιώς Προοδευτική 3 : 1  
  30.09. 16:00 Εθνικός Σιδηροκάστρου ΠΑΟ Κοσμίου 1 : 0  
  30.09. 16:00 Ελπίς Σκουτάρεως Α. Σ. Γιαννιτσών 1 : 0  
  30.09. 16:00 Ενωση Λέρνας Καλαμάτα 0 : 1  
  30.09. 16:00 Επισκοπή ΟΦ Ιεράπετρας 0 : 1  
  30.09. 16:00 Ερµιονίδα Παναρκαδικός 2 : 0  
  30.09. 16:00 Θεσπρωτός Κρόνος Αργυράδων 0 : 0  
  30.09. 16:00 Θύελλα Ραφήνας Πανηλειακός 2 : 1  
  30.09. 16:00 Κεραυνός Πέρνης Ασπίδα Ξάνθης 0 : 1  
  30.09. 16:00 Μακεδονικός Σιάτιστας Ναυπακτιακός Αστέρας 1 : 2  
  30.09. 16:00 Μακεδονικός Φούφας Τηλυκράτης Λευκάδας 1 : 1  
  30.09. 16:00 Μελιτέας Μελίτης Αγροτικός Αστέρας 1 : 1  
  30.09. 16:00 Νίκη Βόλου Θησέας Αγριάς 5 : 0  
  30.09. 16:00 Νίκη Τραγανού Αστέρας Αμαλιάδας 1 : 1  
  30.09. 16:00 Οικονόμος Ολυμπιακός Βόλου 1 : 2  
  30.09. 16:00 Ολυμπιακός Κυμίνων Εδεσσαϊκός 0 : 0  
  30.09. 16:00 Πάμισος ΑΕ Πελλάνας 1 : 2  
  30.09. 16:00 Πανσερραϊκός ΑΕ Καλαμπακίου 4 : 0  
  30.09. 16:00 ΠΑΟ Κουφαλίων ΠΟ Τριγλιας 0 : 2  
  30.09. 16:00 Φλωριάδα Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 0 : 1  
  30.09. 16:00 Χαραυγιακός Αιολικός 1 : 1  
  30.09. 16:00 Άγιοι Ανάργυροι Άγιος Ιερόθεος 1 : 0  
  30.09. 16:00 Άρης Αβάτου Εθνικός Αλεξανδρούπολης 3 : 0  
  30.09. 16:00 Άρης Παλαιοχωρίου Νίκη Αγκαθιάς 0 : 1  
  30.09. 15:00 Αμβρυσσέας Παναργειακός 0 : 1  
  30.09. 14:00 Α.Ο. Εικοσιμίας ΑΟ Υπάτου 0 : 2  
  30.09. 14:00 Μανδραϊκός ΑΟ Κατασταρίου 0 : 0  
  30.09. 13:30 Διαγόρας Παναιγιάλειος 3 : 0  
  29.09. 16:00 Καλλιθέα Χαλκίδα 0 : 0  
  29.09. 14:45 Πανμοβριακός Φοίβος Κρεμαστής 0 : 0

 

Related posts

Σάββατο 17/2 η αγωνιστική με… ντέρμπι στην Γ’ Εθνική

Abola Team 2

Παρελθόν ο Τριχάκης από την Επισκοπή

Abola Team 2

Γερό τεστ η Κηφισιά με Καλλιθέα

Ρένος Γιαμπουράς