free page hit counter
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Όλα τα τελικά αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου 6 και 7/10 στην ΕΠΣΑ

Ολα τα τελικά αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου 6 και 7/10 στην ΕΠΣΑ

 

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 06/10/18 16:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 1-0
2. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 06/10/18 16:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 3-1
3. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 07/10/18 16:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π. 1-0
4. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 07/10/18 16:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 2-0
5. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 07/10/18 16:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 0-2
6. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 07/10/18 16:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 0-2
7. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 07/10/18 16:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΔΕΤΣΗ Μ., ΔΟΣΗΣ Μ. 2-0
8. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 07/10/18 16:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 2-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 06/10/18 16:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 0-4
10. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 06/10/18 16:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. 3-2
11. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 07/10/18 11:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 1-1
12. ΡΟΥΦ – ΙΑΣΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 07/10/18 16:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 0-0
13. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 07/10/18 16:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 2-0
14. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 07/10/18 16:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 1-0
15. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 07/10/18 16:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 0-2
16. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 07/10/18 16:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 0-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 06/10/18 16:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 3-1
18. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 06/10/18 16:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 0-0
19. ΠΟΨ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 06/10/18 16:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΖΥΓΑΣ Π. 1-3
20. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 06/10/18 16:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 2-2
21. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 06/10/18 16:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ. 3-0
22. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 06/10/18 16:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 0-0
23. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 07/10/18 16:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΙΣΣΑ Α. 3-1
24. ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 07/10/18 16:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 1-3
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 06/10/18 16:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 0-1
26. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 06/10/18 16:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 2-1
27. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 06/10/18 16:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 0-1
28. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΒΥΡΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 07/10/18 16:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΖΗΡΔΑΣ Α. 4-0
29. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 07/10/18 16:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 1-0
30. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 07/10/18 16:00 ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 2-0
31. ΠΕΥΚΗ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 07/10/18 16:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 3-1
32. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 07/10/18 16:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 1-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 06/10/18 15:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 1-2
34. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 06/10/18 16:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 1-0
35. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 06/10/18 16:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 0-0
36. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 06/10/18 16:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-0
37. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 06/10/18 16:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 3-0
38. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 06/10/18 16:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν. 1-4
39. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 06/10/18 16:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 3-2
40. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 07/10/18 16:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 2-2
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΦΟΒΟΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 06/10/18 16:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Θ. 1-3
42. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 06/10/18 16:00 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν., ΣΙΝΤΟΣ Δ. 1-1
43. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 06/10/18 16:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 0-2
44. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 07/10/18 11:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΔΕΟΝΑΣ Γ. 1-3
45. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 07/10/18 11:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 1-1
46. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 07/10/18 16:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΙΑΚΑΣ Π., ΝΑΣΗΣ Σ. 2-3
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 06/10/18 16:00 0-3 α.α.
48. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 06/10/18 16:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-4
49. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 06/10/18 16:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 0-1
50. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 07/10/18 11:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΑΟΥΜ Δ., ΚΣΙΔΗΣ Γ. 0-3
51. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 07/10/18 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 2-0
52. ΑΡΙΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 07/10/18 11:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΜΠΕΝΟΣ Α. 0-2
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 07/10/18 11:00 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 0-3
54. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 07/10/18 11:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ. 1-3
55. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 07/10/18 11:30 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. 1-1
56. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 07/10/18 16:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 3-1
57. ΠΛΑΤΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 07/10/18 16:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 2-1
58. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 07/10/18 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π. 2-1
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
59. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 06/10/18 16:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 3-1
60. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 07/10/18 10:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 0-1
61. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 07/10/18 11:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 2-0
62. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 07/10/18 13:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 3-1
63. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 07/10/18 16:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 1-3
64. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 07/10/18 17:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.

Related posts

Νέος υποψήφιος για το Δ.Σ. της ΕΠΣΑ ο Γιώργος Αγγελής στις εκλογές της Τετάρτης (23/6)

Τάσος Ζαφειρίου

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου στην Αθήνα

Ρένος Γιαμπουράς

ΕΠΣΑ: Τα σημερινά (22/12) αποτελέσματα

Nάσος Φακίδης