14.3 C
Αθήνα
Οκτώβριος 21, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων που θα διεξαχθούν το σαββατοκύριακο, για τα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑΝΑ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Α Κατηγορία
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Ραφήνας Σάββατο 13/10/18 16:00 
ΑΝΟΙΞΗ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Άνοιξης Σάββατο 13/10/18 16:00 
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 14/10/18 16:00 
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 14/10/18 16:00 
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Μαραθώνα Κυριακή 14/10/18 16:00 
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 14/10/18 16:00 
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΜΑΡΚΟ Βάρης Κυριακή 14/10/18 16:00 
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 14/10/18 16:00 
Β Κατηγορία
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Ανθούσας Σάββατο 13/10/18 16:00 
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 13/10/18 16:00 
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Καλάμου Σάββατο 13/10/18 16:00 
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 13/10/18 16:00 
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Νέων Παλατίων Κυριακή 14/10/18 16:00 
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Γέρακα Κυριακή 14/10/18 16:00 
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 14/10/18 16:00 
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Αναβύσσου Κυριακή 14/10/18 16:00 
Γ Κατηγορία
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Κουβαρά Σάββατο 13/10/18 16:00 
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Διονύσου Σάββατο 13/10/18 16:00 
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 14/10/18 16:00 
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 14/10/18 16:00 
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Συκαμίνου Κυριακή 14/10/18 16:00 
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Αφιδνών Κυριακή 14/10/18 16:00 
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Βούλας Κυριακή 14/10/18 16:00

Related posts

Το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής (25/3) για τα ματς της Β’ κατηγορίας της ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

ΕΠΣΑΝΑ: Τα αποτελέσματα των σημερινών αγώνων στην Αν. Αττική

Ρένος Γιαμπουράς

Σέντρα αύριο στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Newsroom