free page hit counter
18.7 C
Αθήνα
23 Απριλίου, 2024
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων που θα διεξαχθούν το σαββατοκύριακο, για τα πρωταθλήματα της ΕΠΣΠ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 13/10/18 16:30 
ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 14/10/18 11:30 
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 14/10/18 16:30 
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 14/10/18 16:30 
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 14/10/18 16:30 
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 14/10/18 16:30 
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 14/10/18 16:30 
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 13/10/18 16:30 
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 13/10/18 16:30 
ΚΑΡΑΒΑΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 13/10/18 16:30 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 13/10/18 16:30 
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 14/10/18 16:30 
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 14/10/18 16:30 
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Δευτέρα 15/10/18 16:30 
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 13/10/18 16:30 
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 13/10/18 16:30 
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 14/10/18 11:00 
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΑΙΓΙΝΑΣ Κυριακή 14/10/18 15:00 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 14/10/18 16:30 
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 13/10/18 16:30 
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 13/10/18 16:30 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 14/10/18 13:30 
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 14/10/18 13:30 
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΘΗΣΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 14/10/18 14:00 
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 14/10/18 16:30 
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 14/10/18 16:30 
Γ Κατηγορία
(2η αγωνιστική)
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 13/10/18 16:30 
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 14/10/18 11:30 
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 14/10/18 13:00 
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 14/10/18 13:00 
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 14/10/18 13:30 
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Κυριακή 14/10/18 16:30

Related posts

Πραγματοποιήθηκε σήμερα το απόγευμα η κλήρωση του κυπέλλου, αλλά και οι διαχωρισμοί των ομίλων της Α’ και Β’ κατηγορίας της ΕΠΣΠ.

Abola Team 2

Συνεχίζει ο Πόλλιας στον Ολυμπιακό Περάματος

ΕΠΣ Πειραιά: Το πρόγραμμα του ερχόμενου σαββατοκύριακου (2-3/2)

Nάσος Φακίδης