Αν και ο Άρης Πετρούπολης βρέθηκε μπροστά στο σκορ και θα μπορούσε να φτάσει στη νίκη, τελικά η Αγία Παρασκευή έσωσε το βαθμό της ισοπαλίας.
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1-1
Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ στο 48’ με το Σαλαπάτα (με πέναλτι που κέρδισε ο Καραδήμας), για να έρθει στο 58’ ο Κοβάνης με σουτ να γράψει το τελικό 1-1. Δοκάρι είχε στο 50′ ο Σαλαπάτας.
Διαιτητές: Χρυσάφης, Γενναίος, Καφρίτσας
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ (Σήφης Βενάκης): Βόσσος, Ζαχαράκης, Φιλίππου (64’ Κάτσικας), Ντέντια, Λάπα, Βλάχος (85’ Καρδάμης), Καραδήμας (57’ Μιχάλης), Τρακόσης (68’ Ζήκος), Λούρμπας, Σαλαπάτας, Γκολφινόπουλος.
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (Δημήτρης Κωνσταντόπουλος): Παπαγεωργίου, Χαντζίου, Μπέκος (50’ Φούκουλης), Παναγόπουλος, Δρόσης, Μαυροματάκης, Κραψίτης (80’ Απειρανθίτης), Μπουτσικάρης (75’ Γαλανόπουλος), Κοβάνης, Τσομπανάκος (55’ Σκούρας), Ζαφείρης