14.1 C
Αθήνα
Φεβρουάριος 24, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου (15-16/12)

 

Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου (15-16/12) στην Α’, Β’ και Γ’ κατηγορία της ΕΠΣΑΝΑ. Αναλυτικά:

 

 

Α’ Κατηγορία
(13η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΑΝΟΙΞΗ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ

Άνοιξης

Σάββατο

15/12/18

15:00

   

2.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ

Σταμάτας

Σάββατο

15/12/18

15:00

   

3.

ΜΑΡΚΟ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

Μαρκόπουλου

Σάββατο

15/12/18

15:00

   

4.

ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς

Κυριακή

16/12/18

15:00

   

5.

ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

Βάρης

Κυριακή

16/12/18

15:00

   

6.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

Κερατέας

Κυριακή

16/12/18

15:00

   

7.

ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ

Μαραθώνα

Κυριακή

16/12/18

15:00

   

8.

ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ

Γλυκών Νερών

Κυριακή

16/12/18

15:00

   

Β’ Κατηγορία
(13η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

9.

ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ

Καλάμου

Σάββατο

15/12/18

15:00

   

10.

ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

Ραφήνας

Σάββατο

15/12/18

15:00

   

11.

ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ

Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου

Σάββατο

15/12/18

15:00

   

12.

ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ

Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης

Κυριακή

16/12/18

15:00

   

13.

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ

Αναβύσσου

Κυριακή

16/12/18

15:00

   

14.

ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

Κρυονερίου

Κυριακή

16/12/18

15:00

   

15.

ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ

Διονύσου

Κυριακή

16/12/18

15:00

   

16.

ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ

Αυλώνα

Κυριακή

16/12/18

15:00

   

Γ’ Κατηγορία
(13η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

17.

ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ

Διονύσου

Σάββατο

15/12/18

15:00

   

18.

ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ

Κουβαρά

Σάββατο

15/12/18

15:00

   

19.

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

Αφιδνών

Κυριακή

16/12/18

15:00

   

20.

Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ

Βούλας

Κυριακή

16/12/18

15:00

   

21.

ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ

Γέρακα

Κυριακή

16/12/18

15:00

   

22.

ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ

Αγίας Άννας

Κυριακή

16/12/18

15:00

   

23.

ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

Σταμάτας

Κυριακή

16/12/18

15:00

   

 

        

Related posts

ΕΠΣΑΝΑ: Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (21/5) στην Αν. Αττική

Κυπελλούχος ΕΠΣΑΝΑ στους Νέους ο Αχαρναϊκός

Τα αποτελέσματα στους αγώνες του Σαββάτου (9/12) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3