free page hit counter
17.1 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 8, 2022
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββάτου 15/12 στην ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββάτου 15/12 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 4-0
2. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΖΥΓΑΣ Π. 2-0
3. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 15/12/18 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 1-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. 0-0
5. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΡΟΥΦ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 15/12/18 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΖΗΡΔΑΣ Α. 1-1
6. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 2-1
7. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 1-0
8. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 2-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 2-0
10. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 15/12/18 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 3-1
11. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΟΨ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 15/12/18 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 1-1
12. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 15/12/18 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 1-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 15/12/18 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 3-3
14. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 2-0
15. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 1-3
16. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 2-2
17. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΙΣΣΑ Α. 1-2
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 4-0
19. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 0-3
20. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 0-1
21. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 2-0
22. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 15/12/18 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 2-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 3-1
24. ΑΦΟΒΟΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 15/12/18 15:15 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 0-3
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 0-1
Κ18-1ος-Ομιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 15/12/18 10:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 0-0
28. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 15/12/18 12:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 1-2
29. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 15/12/18 18:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.
Κ18-2ος-Ομιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 15/12/18 09:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ. 0-3
31. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 15/12/18 10:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-3
32. ΠΛΑΤΩΝ – ΙΑΣΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 15/12/18 11:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΙΣΣΑ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 1-1
Κ18-3ος-Ομιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 15/12/18 09:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-4
34. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 15/12/18 10:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 0-2
35. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΟΨ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 15/12/18 12:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΝΑΟΥΜ Δ., ΝΑΣΗΣ Σ. 1-0
Κ18-4ος-Ομιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 15/12/18 09:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 1-5
37. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΡΟΥΦ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 15/12/18 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ. 2-1
38. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 15/12/18 18:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΔΕΟΝΑΣ Γ.
Κ18-5ος-Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΡΟΥΦ Τετάρτη 12/12/18 18:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 1-0
13η αγωνιστική
40. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 ΡΟΥΦ Σάββατο 15/12/18 09:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 1-0
41. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 15/12/18 09:00 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΝΑΟΥΜ Δ. 10-0
42. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 15/12/18 10:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 4-1
43. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 15/12/18 10:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 1-1
44. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΕΥΚΗ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 15/12/18 10:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 2-2
45. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 15/12/18 16:15 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.
Κ18-6ος-Ομιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 15/12/18 10:45 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 6-2
47. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 15/12/18 11:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 2-4
48. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 15/12/18 18:45 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.
Κ16-1ος-Ομιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 15/12/18 09:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 1-0
50. ΙΑΣΩΝ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 15/12/18 10:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 1-0
51. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 15/12/18 11:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-7
52. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 15/12/18 17:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.
Κ16-2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Τετάρτη 12/12/18 17:00 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 3-4
13η αγωνιστική
54. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 15/12/18 15:00 ΤΣΑΦΟΣ Β. 3-1
55. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 15/12/18 18:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.
56. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΦΟΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 15/12/18 19:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.
Κ16-3ος-Ομιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
57. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 15/12/18 10:15 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 1-3
58. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 15/12/18 12:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 2-0
59. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 15/12/18 13:00 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 3-0
Κ16-4ος-Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Τετάρτη 12/12/18 16:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 2-3
13η αγωνιστική
61. ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 15/12/18 12:45 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 2-0
62. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 15/12/18 12:45 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-3
63. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 15/12/18 13:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ. 0-4
64. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 15/12/18 19:45 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
65. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 15/12/18 20:00 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Κ16-5ος-Ομιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 15/12/18 11:00 ΜΑΡΔΑΣ Β. 1-1
67. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 15/12/18 12:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 1-1
68. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 15/12/18 12:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 0-3
69. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 – ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 ΒΑΡΗΣ (FOUS DE FOOT) Σάββατο 15/12/18 15:00 ΜΠΕΝΟΣ Α. 1-1
Κ16-6ος-Ομιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 15/12/18 10:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
71. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 15/12/18 11:15 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 3-1
72. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 15/12/18 18:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ.
Κ14-1ος-Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 15/12/18 10:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 0-2
74. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 15/12/18 12:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 1-1
75. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 15/12/18 13:00 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 2-2
76. ΡΟΥΦ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 ΡΟΥΦ Σάββατο 15/12/18 18:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
77. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 15/12/18 18:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.
78. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 15/12/18 19:30 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
Κ14-2ος-Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
79. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 15/12/18 11:15 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
80. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 15/12/18 13:30 ΤΣΑΦΟΣ Β.
81. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 15/12/18 18:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
82. ΑΦΟΒΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 15/12/18 18:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.
83. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 15/12/18 19:30 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.
Κ14-3ος-Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
84. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 15/12/18 09:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
85. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 15/12/18 11:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 1-2
86. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 15/12/18 15:30 ΤΖΑΝΗΣ Θ. 3-0
87. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 15/12/18 17:15 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.
88. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 15/12/18 19:00 ΤΖΑΝΗΣ Θ.
Κ14-4ος-Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
89. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 15/12/18 09:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 1-0
90. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 15/12/18 11:15 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 0-3
91. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 15/12/18 14:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 2-1
92. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 15/12/18 14:30 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 0-1
93. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 15/12/18 20:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.
Κ14-5ος-Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
94. ΠΕΥΚΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 15/12/18 10:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 5-1
95. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 15/12/18 11:45 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 1-3
96. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 15/12/18 11:45 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 2-0
97. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 15/12/18 12:45 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.
98. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 15/12/18 17:15 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
99. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 15/12/18 18:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.
Κ14-6ος-Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
100. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΙΑΣΩΝ 2 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 15/12/18 13:00 ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 3-1
Κ12-1ος Όμιλος
(5η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
101. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 15/12/18 12:45 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
102. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 15/12/18 18:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
Κ12-2ος Όμιλος
(5η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
103. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 15/12/18 10:30 ΠΙΤΣΟΣ Ν. 1-1
104. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 15/12/18 12:00 ΠΙΤΣΟΣ Ν. 0-4
105. ΙΑΣΩΝ 1 – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 15/12/18 12:15 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 1-2
106. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 15/12/18 18:00 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
Κ12-3ος Όμιλος
(5η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
107. ΙΕΡΑΠΟΛΗ 1 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 15/12/18 11:30 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 1-3
108. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΙΑΣΩΝ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 15/12/18 12:00 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ. 0-4
109. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 15/12/18 17:15 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
110. ΡΟΥΦ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 15/12/18 19:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
Κ12-4ος Όμιλος
(5η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
111. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 15/12/18 10:00 ΜΠΕΝΟΣ Α. 2-4
112. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 15/12/18 11:00 ΜΠΕΝΟΣ Α.
113. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ. 0-0
Κ12-5ος Όμιλος
(5η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
114. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 15/12/18 12:00 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 0-6
115. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 15/12/18 14:00 ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν. 2-1
116. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 15/12/18 17:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.
Κ12-6ος Όμιλος
(5η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
117. ΑΕΚ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 15/12/18 10:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν. Αναβλήθηκε
118. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 15/12/18 13:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 3-0
Κ12-7ος Όμιλος
(5η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
119. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 15/12/18 11:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 1-1
120. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 15/12/18 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 4-0
121. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 15/12/18 16:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
Κ12-8ος Όμιλος
(5η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
122. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 15/12/18 17:15 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
123. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 15/12/18 17:15 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
124. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 15/12/18 18:45 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.

Related posts

ΕΠΣΑ: Τι έγινε σήμερα (23/10) στα παιχνίδια της Αθήνας

Abola Team

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (16/12 και 17/12) στην ΕΠΣΑ και της Τετάρτης (13/12)

Abola Team 3

Η κλήρωση του κυπέλλου ΕΠΣΑ

Abola Team