7 C
Αθήνα
Φεβρουάριος 19, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (5-6/1) στην Γ’ κατηγορία

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

3.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)

Σάββατο

05/01/19

15:00

ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.

1-2

4.

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ

ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄

Σάββατο

05/01/19

15:00

ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.

4-0

5.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΦΟΒΟΣ

ΗΦΑΙΣΤΟΥ

Σάββατο

05/01/19

15:00

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.

2-1

6.

ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΗΦΑΙΣΤΟΥ

Κυριακή

06/01/19

11:00

ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.

1-0

7.

ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Κυριακή

06/01/19

11:00

ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.

8-1

8.

ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Κυριακή

06/01/19

11:00

ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.

0-2

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

9.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ)

Σάββατο

05/01/19

15:00

ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.

8-0

10.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΡΙΩΝ

ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)

Κυριακή

06/01/19

10:30

ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.

2-0

11.

ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Κυριακή

06/01/19

11:00

ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.

4-0

12.

ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Κυριακή

06/01/19

11:00

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.

0-0

13.

ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

Κυριακή

06/01/19

15:00

ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.

 0-2

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

14.

ΛΕΟΝΤΕΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

ΡΟΥΦ

Σάββατο

05/01/19

15:00

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

2-1

15.

ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Σάββατο

05/01/19

15:00

ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΟΡΡΕΣ Ν.

5-1

16.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)

Κυριακή

06/01/19

11:00

ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.

1-0

17.

ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Κυριακή

06/01/19

11:00

ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.

1-3

18.

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ

ΥΜΗΤΤΟΥ

Κυριακή

06/01/19

11:00

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.

1-3

19.

ΠΛΑΤΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Κυριακή

06/01/19

15:00

ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.

5-2

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

20.

ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ

ΠΕΥΚΗΣ

Σάββατο

05/01/19

15:00

ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.

3-0

21.

ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Σάββατο

05/01/19

15:00

ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.

0-4

22.

ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

Κυριακή

06/01/19

11:00

ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.

0-4

23.

ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ

ΡΟΥΦ

Κυριακή

06/01/19

15:00

ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.

0-5

24.

ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Κυριακή

06/01/19

15:00

ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.

2-1

25.

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Κυριακή

06/01/19

15:00

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.

1-0

 

Related posts

Την απόκτηση τεσσάρων παικτών και φιλικά ανακοίνωσε ο Αίμος Πετρούπολης

Abola Team 2

Το νέο διοικητικό συμβούλιο του Χαλανδρίου

Abola Team 2

Αποτελέσματα Κυπέλλου επσα 3η Φάση 03-10-

Ρένος Γιαμπουράς