free page hit counter
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα του ερχόμενου σαββατοκύριακου (12-13/1)

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

3.

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΡΟΥΦ

Σάββατο

12/01/19

15:00

   

4.

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ)

Σάββατο

12/01/19

15:00

   

5.

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

12/01/19

15:00

   

6.

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)

Κυριακή

13/01/19

15:00

   

7.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Κυριακή

13/01/19

15:00

   

8.

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

Κυριακή

13/01/19

15:00

   

9.

ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Κυριακή

13/01/19

15:00

   

10.

ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄

Κυριακή

13/01/19

15:30

   

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

11.

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

ΗΦΑΙΣΤΟΥ

Σάββατο

12/01/19

15:00

   

12.

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Σάββατο

12/01/19

15:00

   

13.

ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)

Σάββατο

12/01/19

15:00

   

14.

ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Σάββατο

12/01/19

15:00

   

15.

ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄

Κυριακή

13/01/19

11:00

   

16.

ΙΑΣΩΝ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ

ΙΛΙΟΥ

Κυριακή

13/01/19

15:00

   

17.

ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΡΟΥΦ

ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)

Κυριακή

13/01/19

15:00

   

18.

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)

Κυριακή

13/01/19

15:00

   

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

19.

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Σάββατο

12/01/19

15:00

   

20.

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Σάββατο

12/01/19

15:00

   

21.

ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Σάββατο

12/01/19

15:00

   

22.

ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ)

Κυριακή

13/01/19

15:00

   

23.

ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄

Κυριακή

13/01/19

15:00

   

24.

ΚΟΛΩΝΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Κυριακή

13/01/19

15:00

   

25.

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΟΨ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Κυριακή

13/01/19

15:00

   

26.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΓΟΥΔΗ

Κυριακή

13/01/19

15:00

   

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

27.

ΒΥΡΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)

Σάββατο

12/01/19

15:00

   

28.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ

ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

12/01/19

15:00

   

29.

ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

Σάββατο

12/01/19

15:00

   

30.

ΥΜΗΤΤΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

ΥΜΗΤΤΟΥ

Σάββατο

12/01/19

15:00

   

31.

ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΓΟΥΔΗ

Σάββατο

12/01/19

15:00

   

32.

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΥΚΗ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Σάββατο

12/01/19

15:00

   

33.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Κυριακή

13/01/19

15:00

   

34.

ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Κυριακή

13/01/19

15:00

   

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

35.

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Σάββατο

12/01/19

15:00

   

36.

ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΤΕΡΨΙΘΕΑ

ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ

Σάββατο

12/01/19

15:00

   

37.

ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ

ΓΛΥΦΑΔΑΣ

Σάββατο

12/01/19

15:00

   

38.

ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Σάββατο

12/01/19

15:00

   

39.

ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ

ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

Σάββατο

12/01/19

15:00

   

40.

ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ

ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)

Κυριακή

13/01/19

11:00

   

41.

ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ

ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄

Κυριακή

13/01/19

15:00

   

42.

ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

Κυριακή

13/01/19

15:00

   

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

43.

ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΙΛΙΟΥ

Σάββατο

12/01/19

15:00

   

44.

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ

ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)

Σάββατο

12/01/19

15:00

   

45.

ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Κυριακή

13/01/19

11:00

   

46.

ΑΦΟΒΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)

Κυριακή

13/01/19

11:00

   

47.

ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΗΦΑΙΣΤΟΥ

Κυριακή

13/01/19

11:00

   

48.

ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Κυριακή

13/01/19

15:00

   

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

49.

ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Σάββατο

12/01/19

15:00

   

50.

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Σάββατο

12/01/19

15:00

   

51.

ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ

ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)

Κυριακή

13/01/19

11:00

   

52.

ΤΑΤΑΥΛΑ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Κυριακή

13/01/19

11:00

   

53.

ΑΡΙΩΝ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ

ΥΜΗΤΤΟΥ

Κυριακή

13/01/19

11:00

   

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

54.

ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΡΟΥΦ

Κυριακή

13/01/19

11:00

   

55.

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Κυριακή

13/01/19

11:00

   

56.

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Κυριακή

13/01/19

11:00

   

57.

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΝΗΑΡ. ΗΣΤ

Κυριακή

13/01/19

11:30

   

58.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Κυριακή

13/01/19

15:00

   

59.

ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΠΛΑΤΩΝ

ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

Κυριακή

13/01/19

15:00

   

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

60.

ΠΑΤΗΣΙΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

Σάββατο

12/01/19

15:00

   

61.

ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ

ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄

Σάββατο

12/01/19

15:00

   

62.

ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Κυριακή

13/01/19

09:30

   

63.

ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Κυριακή

13/01/19

12:00

   

64.

ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ

ΡΟΥΦ

Κυριακή

13/01/19

15:00

   

65.

ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)

Κυριακή

13/01/19

15:00

   

 

Related posts

Κηπουπολάρα για φίλημα!

abola10

Καββαδίας: «Αγκάθι» το οικονομικό…

Abola Team

Ακριτίδης: Δύσκολος όμιλος, με ιστορικές ομάδες…

Abola Team