Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Το πρόγραμμα του ερχόμενου σαββατοκύριακου (12-13/1)

Α Κατηγορία
(16η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΑΝΟΙΞΗ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ

Άνοιξης

Σάββατο

12/01/19

15:00

   

2.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ

Σταμάτας

Σάββατο

12/01/19

15:00

   

3.

ΜΑΡΚΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

Μαρκόπουλου

Σάββατο

12/01/19

15:00

   

4.

ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

Αγίας Μαρίνας

Κυριακή

13/01/19

15:00

   

5.

ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

Μαραθώνα

Κυριακή

13/01/19

15:00

   

6.

ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς

Κυριακή

13/01/19

15:00

   

7.

ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

Βάρης

Κυριακή

13/01/19

15:00

   

8.

ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ

Κάτω Αχαρνών

Κυριακή

13/01/19

15:00

   

Β Κατηγορία
(16η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

9.

ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ

Καλάμου

Σάββατο

12/01/19

15:00

   

10.

ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

Ραφήνας

Σάββατο

12/01/19

15:00

   

11.

ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ

Παλαιάς Φώκαιας

Σάββατο

12/01/19

15:00

   

12.

ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ

Ανθούσας

Κυριακή

13/01/19

15:00

   

13.

ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ

ΔΑΚ Παιανίας

Κυριακή

13/01/19

15:00

   

14.

ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης

Κυριακή

13/01/19

15:00

   

15.

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

Αναβύσσου

Κυριακή

13/01/19

15:00

   

16.

ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ

Κρυονερίου

Κυριακή

13/01/19

15:00

   

Γ Κατηγορία
(16η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

17.

ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ

Κουβαρά

Σάββατο

12/01/19

15:00

   

18.

ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ

Διονύσου

Σάββατο

12/01/19

15:00

   

19.

ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ

Συκαμίνου

Κυριακή

13/01/19

15:00

   

20.

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ

Αφιδνών

Κυριακή

13/01/19

15:00

   

21.

Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

Βούλας

Κυριακή

13/01/19

15:00

   

22.

ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

Γέρακα

Κυριακή

13/01/19

15:00

   

23.

ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ

Αγίας Άννας

Κυριακή

13/01/19

15:00

   

 

Related posts

ΕΠΣΑΝΑ για τον τελικό του Κυπέλλου Θύελλα Ραφήνας-Μαρκό και για τα εξ’ αναβολής ματς στις υποδομές

Abola Team 3

Ελεύθερος από την Μαρκό ο Πλίτσης

Ρένος Γιαμπουράς

Τα τελικά αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββάτου (24/3) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3