Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Τα σημερινά (12/1) αποτελέσματα

Α Κατηγορία
(16η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΑΝΟΙΞΗ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ

Άνοιξης

Σάββατο

12/01/19

15:00

ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)

1-0

2.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ

Σταμάτας

Σάββατο

12/01/19

15:00

ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)

2-0

3.

ΜΑΡΚΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

Μαρκόπουλου

Σάββατο

12/01/19

15:00

ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)

3-0

Β Κατηγορία
(14η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

4.

ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ

Παλαιάς Φώκαιας

Τετάρτη

09/01/19

15:00

ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)

0-0

5.

ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ

Καλάμου

Σάββατο

12/01/19

15:00

ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΜΠΑΛΤΑΣ .)

2-1

6.

ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

Ραφήνας

Σάββατο

12/01/19

15:00

ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)

1-1

7.

ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ

Παλαιάς Φώκαιας

Σάββατο

12/01/19

15:00

ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)

1-2

Γ Κατηγορία
(16η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

8.

ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ

Κουβαρά

Σάββατο

12/01/19

15:00

ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)

2-0

9.

ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ

Διονύσου

Σάββατο

12/01/19

15:00

ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)

1-2

 

Related posts

Συνεχίζει τη συνεργασία με τις ακαδημίες του Ατρόμητου Αθηνών η Μάχη Μαραθώνα

Abola Team 3

Η ΕΠΣΑΝΑ για τα δικαιλογητικά απουσιών παικτών των Μικτών ομάδων, τους υπερπαρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου και για την Σχολή Προπονητών UEFA C

Abola Team 3

Το πρόγραμμα του Σαββάτου (27/5) στους τελικούς Παμπαίδων της ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3