Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΕΠΣ Πειραιά: Τα αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (12-13/1)

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Σάββατο

12/01/19

15:00

ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)

1-0

2.

ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»

Σάββατο

12/01/19

15:30

ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)

0-0

3.

ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Κυριακή

13/01/19

11:00

ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)

3-0

4.

ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Κυριακή

13/01/19

12:30

ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

2-0

5.

ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗ

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Κυριακή

13/01/19

15:00

ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)

2-1

6.

ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

Κυριακή

13/01/19

15:00

ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

2-0

7.

ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ

Κυριακή

13/01/19

15:00

ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)

1-1

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

8.

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Σάββατο

12/01/19

15:30

ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

1-0

9.

ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΚΑΡΑΒΑΣ

ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ

Σάββατο

12/01/19

15:30

ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)

0-2

10.

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

Κυριακή

13/01/19

15:00

ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)

 

11.

ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

Κυριακή

13/01/19

15:00

ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)

1-1

12.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Κυριακή

13/01/19

15:30

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)

1-3

13.

ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»

Κυριακή

13/01/19

15:30

ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

14.

ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ

ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Σάββατο

12/01/19

15:30

ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ)

2-3

15.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΙΚΑΙΑΣ

Κυριακή

13/01/19

10:30

ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ .)

1-0

16.

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Κυριακή

13/01/19

11:00

ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΒΑΪΛΑΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)

2-2

17.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»

Κυριακή

13/01/19

13:00

ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)

1-4

18.

ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΑΙΓΙΝΑΣ

Κυριακή

13/01/19

13:00

ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΠΟΣΠΟΡΗΣ .)

3-0

19.

ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Κυριακή

13/01/19

13:30

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

2-1

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

20.

ΘΗΣΕΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»

Σάββατο

12/01/19

15:30

ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)

1-0

21.

ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ

ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ

Κυριακή

13/01/19

11:00

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)

3-2

22.

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

Κυριακή

13/01/19

11:30

ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)

2-1

23.

ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

Κυριακή

13/01/19

12:00

ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΥΡΕΛΗΣ .)

0-5

24.

ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ

Κυριακή

13/01/19

13:15

ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)

5-0

25.

ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

Κυριακή

13/01/19

15:00

ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ)

2-3

26.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Κυριακή

13/01/19

16:00

ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .)

0-3

Γ Κατηγορία
(12η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

27.

ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ

ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

Σάββατο

12/01/19

15:30

ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)

6-0

28.

ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ

ΝΙΚΑΙΑΣ

Σάββατο

12/01/19

15:30

ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

0-2

29.

ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ

ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

Σάββατο

12/01/19

15:30

ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΣΑΪΝΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΟΥΡΗΣ .)

0-1

30.

ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ

ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»

Κυριακή

13/01/19

11:00

ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΣΑΪΝΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΟΥΡΗΣ .)

0-0

31.

ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Κυριακή

13/01/19

13:15

ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)

0-3

32.

ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ

Κυριακή

13/01/19

15:30

ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

3-2

 

Related posts

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (16 και 17/12) στον Πειραιά στον Πειραιά και αποφάσεις της Επιτροπής Υποδομών

Abola Team 3

Τα πλήρη αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου (3 και 4/3) στον Πειραιά

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα στα πρωινά Κυριακάτικα (12/11) παιχνίδια στην ΕΠΣ Πειραιά, η διοργάνωση της αιμοδοσίας, αντικαταστάσεις διαιτητών και ποινές

Abola Team 3