free page hit counter
35.6 C
Αθήνα
14 Ιουνίου, 2024
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Το πρόγραμμα του ερχόμενου σαββατοκύριακου (19-20/1)

Α Κατηγορία
(17η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

Αναβύσσου

Σάββατο

19/01/19

15:00

   

2.

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΝΟΙΞΗ

ΔΑΚ Παιανίας

Σάββατο

19/01/19

15:00

   

3.

ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ

Αγίας Άννας

Σάββατο

19/01/19

15:00

   

4.

ΜΑΡΚΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ

Μαρκόπουλου

Σάββατο

19/01/19

15:00

   

5.

ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ

Άνοιξης

Κυριακή

20/01/19

15:00

   

6.

ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ

Βούλας

Κυριακή

20/01/19

15:00

   

7.

ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ

Γλυκών Νερών

Κυριακή

20/01/19

15:00

   

8.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ

Κερατέας

Κυριακή

20/01/19

15:00

   

Β Κατηγορία
(17η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

9.

ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ

Σταμάτας

Σάββατο

19/01/19

15:00

   

10.

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ

Βουλιαγμένης

Σάββατο

19/01/19

15:00

   

11.

ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ

Δροσιάς

Σάββατο

19/01/19

15:00

   

12.

ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ

Ραφήνας

Σάββατο

19/01/19

15:00

   

13.

ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ

Γέρακα

Κυριακή

20/01/19

15:00

   

14.

ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ

Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς

Κυριακή

20/01/19

15:00

   

15.

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

Νέας Μάκρης

Κυριακή

20/01/19

15:00

   

16.

ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ

Αυλώνα

Κυριακή

20/01/19

15:00

   

Γ Κατηγορία
(17η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

17.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς

Σάββατο

19/01/19

15:00

   

18.

ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

Γλυκών Νερών (πλαστικό)

Κυριακή

20/01/19

15:00

   

19.

ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ

Γραμματικού

Κυριακή

20/01/19

15:00

   

20.

ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ

Καπανδριτίου

Κυριακή

20/01/19

15:00

   

21.

ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ

Πολυδενδρίου

Κυριακή

20/01/19

15:00

   

22.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ

Ανθούσας

Κυριακή

20/01/19

15:00

   

23.

ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ

Σταμάτας

Κυριακή

20/01/19

15:00

   

 

Related posts

Με τον γκολκίπερ Σταύρο Ούσιο ενισχύθηκε ο Παλλαυρεωτικός

Abola Team 2

Ανακοίνωση του συνδέσμου προπονητών για τις ταυτότητες

Ρένος Γιαμπουράς

Τσαλδάρης: Θα διεκδικήσουμε την πρόκριση…

Abola Team