21.7 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 27, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα του ερχόμενου σαββατοκύριακου (19-20/1)

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

3.

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ

ΡΟΥΦ

Σάββατο

19/01/19

15:00

   

4.

ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

19/01/19

15:00

   

5.

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)

Κυριακή

20/01/19

15:00

   

6.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Κυριακή

20/01/19

15:00

   

7.

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)

Κυριακή

20/01/19

15:00

   

8.

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

Κυριακή

20/01/19

15:00

   

9.

ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Κυριακή

20/01/19

15:00

   

10.

ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄

Κυριακή

20/01/19

15:30

   

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

11.

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΡΟΥΦ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Σάββατο

19/01/19

15:00

   

12.

ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Σάββατο

19/01/19

15:00

   

13.

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ

ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ

Σάββατο

19/01/19

15:00

   

14.

ΙΑΣΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

ΙΛΙΟΥ

Κυριακή

20/01/19

15:00

   

15.

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Κυριακή

20/01/19

15:00

   

16.

ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)

Κυριακή

20/01/19

15:00

   

17.

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)

Κυριακή

20/01/19

15:00

   

18.

ΧΑΪΔΑΡΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)

Κυριακή

20/01/19

15:00

   

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

19.

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΟΨ

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Σάββατο

19/01/19

15:00

   

20.

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Σάββατο

19/01/19

15:00

   

21.

ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Σάββατο

19/01/19

15:00

   

22.

ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ)

Κυριακή

20/01/19

15:00

   

23.

ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ

ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄

Κυριακή

20/01/19

15:00

   

24.

ΚΟΛΩΝΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Κυριακή

20/01/19

15:00

   

25.

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΠΑΓΟΣ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Κυριακή

20/01/19

15:00

   

26.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)

Κυριακή

20/01/19

15:00

   

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

27.

ΒΥΡΩΝ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)

Σάββατο

19/01/19

15:00

   

28.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ

ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

19/01/19

15:00

   

29.

ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

Σάββατο

19/01/19

15:00

   

30.

ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΥΜΗΤΤΟΥ

Σάββατο

19/01/19

15:00

   

31.

ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΕΥΚΗ

ΓΟΥΔΗ

Σάββατο

19/01/19

15:00

   

32.

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Σάββατο

19/01/19

15:00

   

33.

ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Σάββατο

19/01/19

15:00

   

34.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Κυριακή

20/01/19

15:00

   

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

35.

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Σάββατο

19/01/19

15:00

   

36.

ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΛΥΦΑΔΑΣ

Σάββατο

19/01/19

15:00

   

37.

ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Σάββατο

19/01/19

15:00

   

38.

ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ

ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)

Κυριακή

20/01/19

11:00

   

39.

ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄

Κυριακή

20/01/19

15:00

   

40.

ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ

ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

Κυριακή

20/01/19

15:00

   

41.

ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ

ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ

Κυριακή

20/01/19

15:00

   

42.

ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Κυριακή

20/01/19

15:00

   

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

43.

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)

Σάββατο

19/01/19

15:00

   

44.

ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Σάββατο

19/01/19

15:00

   

45.

ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Κυριακή

20/01/19

09:30

   

46.

ΑΦΟΒΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)

Κυριακή

20/01/19

10:15

   

47.

ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

ΙΛΙΟΥ

Κυριακή

20/01/19

11:00

   

48.

ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Κυριακή

20/01/19

12:00

   

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

49.

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Σάββατο

19/01/19

15:00

   

50.

ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Κυριακή

20/01/19

11:00

   

51.

ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ

ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)

Κυριακή

20/01/19

11:00

   

52.

ΤΑΤΑΥΛΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Κυριακή

20/01/19

11:00

   

53.

ΑΡΙΩΝ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ

ΥΜΗΤΤΟΥ

Κυριακή

20/01/19

11:00

   

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

54.

ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.

ΡΟΥΦ

Κυριακή

20/01/19

11:00

   

55.

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Κυριακή

20/01/19

11:00

   

56.

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Κυριακή

20/01/19

11:00

   

57.

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ

ΝΗΑΡ. ΗΣΤ

Κυριακή

20/01/19

11:30

   

58.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Κυριακή

20/01/19

12:00

   

59.

ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

Κυριακή

20/01/19

15:00

   

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

60.

ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ

ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)

Σάββατο

19/01/19

15:00

   

61.

ΠΑΤΗΣΙΑ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

Σάββατο

19/01/19

15:30

   

62.

ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Κυριακή

20/01/19

09:30

   

63.

ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄

Κυριακή

20/01/19

11:00

   

64.

ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Κυριακή

20/01/19

15:00

   

65.

ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΜΑΡΟΥΣΙ

ΡΟΥΦ

Κυριακή

20/01/19

15:00

   

 

Related posts

Αλλαγές στο αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (13 και 14/1) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Κύπελλο ΕΠΣΑ: Τα ζευγάρια της α’ και της β’ φάσης

Ρένος Γιαμπουράς

Ανανέωσαν Χρυσικός, Αρναρέλλης με τον ΓΣ Καισαριανής

Abola Newsroom