Α Κατηγορία 1ος Όμιλος |
|||||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητές |
Αποτέλεσμα |
|
1. |
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ |
Σάββατο |
02/02/19 |
15:30 |
|||
2. |
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ |
Κυριακή |
03/02/19 |
11:00 |
|||
3. |
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ |
Κυριακή |
03/02/19 |
11:00 |
|||
4. |
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ |
Κυριακή |
03/02/19 |
15:30 |
|||
5. |
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ |
Κυριακή |
03/02/19 |
15:30 |
|||
6. |
ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ |
Κυριακή |
03/02/19 |
15:30 |
|||
7. |
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ |
Κυριακή |
03/02/19 |
15:30 |
|||
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος |
|||||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητές |
Αποτέλεσμα |
|
8. |
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ |
Σάββατο |
02/02/19 |
15:30 |
|||
9. |
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ |
Σάββατο |
02/02/19 |
15:30 |
|||
10. |
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ |
Κυριακή |
03/02/19 |
13:15 |
|||
11. |
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ |
Κυριακή |
03/02/19 |
13:15 |
|||
12. |
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ |
Κυριακή |
03/02/19 |
15:30 |
|||
13. |
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ |
Κυριακή |
03/02/19 |
15:30 |
|||
14. |
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ |
Δευτέρα |
04/02/19 |
16:00 |
|||
Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2018-2019 |
|||||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητές |
Αποτέλεσμα |
|
15. |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ |
Τετάρτη |
06/02/19 |
16:00 |
|||
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος |
|||||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητές |
Αποτέλεσμα |
|
16. |
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ |
Σάββατο |
02/02/19 |
15:30 |
|||
17. |
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ |
Σάββατο |
02/02/19 |
15:30 |
|||
18. |
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ |
Κυριακή |
03/02/19 |
11:00 |
|||
19. |
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ |
Κυριακή |
03/02/19 |
12:45 |
|||
20. |
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
Κυριακή |
03/02/19 |
13:15 |
|||
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος |
|||||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητές |
Αποτέλεσμα |
|
21. |
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ |
Σάββατο |
02/02/19 |
15:30 |
|||
22. |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ |
Σάββατο |
02/02/19 |
15:30 |
|||
23. |
ΘΗΣΕΑΣ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ |
Κυριακή |
03/02/19 |
11:00 |
|||
24. |
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ |
Κυριακή |
03/02/19 |
11:00 |
|||
25. |
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ |
Κυριακή |
03/02/19 |
12:30 |
|||
26. |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ |
Κυριακή |
03/02/19 |
15:30 |
|||
27. |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ |
Κυριακή |
03/02/19 |
15:30 |
|||
Γ Κατηγορία |
|||||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητές |
Αποτέλεσμα |
|
28. |
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ |
Σάββατο |
02/02/19 |
15:30 |
|||
29. |
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ |
Κυριακή |
03/02/19 |
10:30 |
|||
30. |
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ |
Κυριακή |
03/02/19 |
12:00 |
|||
31. |
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ |
Κυριακή |
03/02/19 |
13:15 |
|||
32. |
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ |
Κυριακή |
03/02/19 |
15:30 |
|||
33. |
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ |
Κυριακή |
03/02/19 |
15:30 |