14.2 C
Αθήνα
Ιανουάριος 25, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα σημερινά (2/2) αποτελέσματα

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΡΟΥΦ

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.

3-0

2.

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.

1-1

3.

ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.

1-1

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

4.

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.

2-2

5.

ΧΑΪΔΑΡΙ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ.

2-2

6.

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΔΕΤΣΗ Μ.

0-0

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

7.

ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.

3-0

8.

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΓΛΑΡΟΣ Δ.

2-0

9.

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

1-0

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

10.

ΒΥΡΩΝ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ

ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΖΗΡΔΑΣ Α.

1-2

11.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.

1-2

12.

ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.

0-4

13.

ΥΜΗΤΤΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ

ΥΜΗΤΤΟΥ

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.

2-3

14.

ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.

1-0

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

15.

ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.

3-0

16.

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.

2-0

17.

ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.

2-1

18.

ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

ΓΛΥΦΑΔΑΣ

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΡΔΑΣ Β.

3-2

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

19.

ΑΦΟΒΟΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ

ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.

2-1

20.

ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

ΙΛΙΟΥ

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.

1-1

21.

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.

1-1

22.

ΑΤΤΙΚΟΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΠΕΝΟΣ Α.

2-3

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

23.

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΝΑΣΗΣ Σ.

1-3

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

24.

ΠΑΤΗΣΙΑ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.

2-2

25.

ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΜΑΡΟΥΣΙ

ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.

3-2

 

Related posts

ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 0-0: Η συνέντευξη Τύπου

Κωνσταντίνος Ράπτης

Απογοητευτικός… νικητής

Κωνσταντίνος Περούλης

Παρελθόν ο Κορδάς από τον Παπάγο

Abola Team 2