11.3 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 2, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Τα αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (2-3/2)

Α Κατηγορία
(19η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ

Αναβύσσου

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)

0-2

2.

ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

Αγίας Άννας

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)

0-0

3.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ

Κερατέας

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)

5-2

4.

ΜΑΡΚΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ

Μαρκόπουλου

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)

0-0

5.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ

Άνοιξης

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)

1-2

6.

ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

Βούλας

Κυριακή

03/02/19

15:00

ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)

2-2

7.

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ

ΔΑΚ Παιανίας

Κυριακή

03/02/19

15:00

ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)

2-2

8.

ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ

Γλυκών Νερών

Κυριακή

03/02/19

15:00

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

0-0

Β Κατηγορία
(19η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

9.

ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ

Σταμάτας

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)

1-1

10.

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ

Βουλιαγμένης

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)

1-0

11.

ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

Κρυονερίου

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)

0-2

12.

ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ

Ραφήνας

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)

2-2

13.

ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ

Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς

Κυριακή

03/02/19

15:00

ΔΗΜΑΣ Μ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)

2-2

14.

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ

Νέας Μάκρης

Κυριακή

03/02/19

15:00

ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)

1-1

15.

ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ

Αυλώνα

Κυριακή

03/02/19

15:00

ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΛΤΑΣ .)

0-1

16.

ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ

Κάτω Αχαρνών

Κυριακή

03/02/19

15:00

ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ )

2-0

Γ Κατηγορία
(19η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

17.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ

Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)

2-1

18.

ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

Καπανδριτίου

Κυριακή

03/02/19

15:00

ΠΑΠΠΑΣ ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)

5-3

19.

ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ

Γραμματικού

Κυριακή

03/02/19

15:00

ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)

2-1

20.

ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ

Πολυδενδρίου

Κυριακή

03/02/19

15:00

ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)

4-2

21.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ

Ανθούσας

Κυριακή

03/02/19

15:00

ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)

8-0

22.

ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Σταμάτας

Κυριακή

03/02/19

15:00

ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)

3-0

23.

ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ

Αγίας Άννας

Κυριακή

03/02/19

15:00

ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΤΣΑΝΙΚΛΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ)

2-1

 

Related posts

Κρίσιμη Έκτακτη Γενική Συνέλευση για την συνένωση στην Λαυρεωτική σήμερα-Κυριακή 2/7

Abola Team 3

Τα ματς του Σαβ/κου (22-23/2/20) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Newsroom

Πρόκριση θρίλερ ο Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου με 7-8 στα πέναλτι επί της Μάχης Μαραθώνα

Abola Team 3