3.3 C
Αθήνα
Ιανουάριος 28, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΕΠΣ Πειραιά: Το σημερινό (9/2) πρόγραμμα

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Σάββατο

09/02/19

15:30

ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)

 

2.

ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ

Σάββατο

09/02/19

15:30

ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)

 

3.

ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Σάββατο

09/02/19

15:30

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

4.

ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ

Σάββατο

09/02/19

15:30

ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)

 

5.

ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Σάββατο

09/02/19

15:30

ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

6.

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ

ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

Σάββατο

09/02/19

15:30

ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΥΡΕΛΗΣ .)

 

7.

ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

ΝΙΚΑΙΑΣ

Σάββατο

09/02/19

15:30

ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)

 

Γ Κατηγορία
(16η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

8.

ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

Σάββατο

09/02/19

15:30

ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΟΥΡΗΣ .)

 

9.

ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»

Σάββατο

09/02/19

15:30

ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

 

 

Related posts

Η ΕΠΣ Πειραιά για την αιμοδοσία, την λαχειοφόρο αγορά, τις ποινές παικτών και τις κλήσεις σε απολογία

Abola Team 3

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (27 και 28/1) στον Πειραιά

Abola Team 3

Οι διαιτητές και οι παρατηρητής στα ματς του Σαββατοκύριακου (24 και 25/3 στον Πειραιά, η ανακοίνωση για την επιτυχημένη αιμοδοσία και οι κλήσεις στις Μικτές Παίδων και Νέων 26/3

Abola Team 3