13.2 C
Αθήνα
Ιανουάριος 21, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Το σημερινό (9/2) πρόγραμμα

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.

 

2.

ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

3.

ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

ΙΛΙΟΥ

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.

 

4.

ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ

ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.

 

5.

ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

6.

ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.

 

7.

ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΣΤΑΜΟΣ Β., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.

 

8.

ΠΟΨ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

 

9.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.

 

10.

ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.

 

11.

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

12.

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΥΜΗΤΤΟΣ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΤΣΑΦΟΣ Β.

 

13.

ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΓΟΥΔΗ

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.

 

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

14.

ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ

ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.

 

15.

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ

ΥΜΗΤΤΟΥ

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.

 

16.

ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.

 

17.

ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010

ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.

 

18.

ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.

 

19.

ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ

ΓΛΥΦΑΔΑΣ

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.

 

20.

ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

Σάββατο

09/02/19

15:30

ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.

 

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

21.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.

 

22.

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.

 

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

23.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

ΝΗΑΡ. ΗΣΤ

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.

 

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

24.

ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

ΡΟΥΦ

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.

 

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

25.

ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.

 

26.

ΜΑΡΟΥΣΙ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΠΕΥΚΗΣ

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.

 

 

Related posts

Στα ημιτελικά το Χαϊδάρι

Κωνσταντίνος Ράπτης

Ρηγόπουλος Νίκος (Παπάγος):”Δείξαμε χαρακτήρα”

Κωνσταντίνος Ράπτης

Η ΕΠΣΑ για τις ηλικίες των παικτών σε Α’, Β’ και Γ’ κατηγορία

Abola Team 3