13.8 C
Αθήνα
Ιανουάριος 25, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα σημερινά (16/2) αποτελέσματα

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

2.

ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.

1-0

3.

ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.

1-3

4.

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΡΟΥΦ

Σάββατο

16/02/19

15:30

ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.

3-0

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

5.

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ.

0-0

6.

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.

1-0

7.

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ

ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΔΕΤΣΗ Μ.

0-3

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

8.

ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΟΨ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.

0-0

9.

ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ)

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.

1-4

10.

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.

1-2

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

11.

ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΙΣΣΑ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε.

0-2

12.

ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ

ΓΛΥΦΑΔΑΣ

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.

0-3

13.

ΒΥΡΩΝ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.

1-2

14.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ

ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.

0-1

15.

ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΛΗΣ Δ.

0-1

16.

ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ

ΥΜΗΤΤΟΥ

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.

2-5

17.

ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.

0-3

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

18.

ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.

3-2

19.

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.

2-1

20.

ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.

0-1

21.

ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Σάββατο

16/02/19

15:15

ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.

1-0

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

22.

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.

0-2

23.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ

ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.

0-0

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

24.

ΠΑΤΗΣΙΑ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.

1-3

25.

ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ

ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.

1-2

26.

ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ

ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.

5-0

27.

ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.

0-3

 

Related posts

Το Καματερό πήρε τον Ενκενγκαφάκ

Abola Team

Σφράγισαν τα εισιτήρια Φωστήρας και Άγιος Ιερόθεος

Abola Team

«Πέρασε» από το Γαλάτσι ο Δούρειος

Nάσος Φακίδης