4.4 C
Αθήνα
Ιανουάριος 17, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

ΕΠΣΔΑ: Οι διαιτητές και οι παρατηρητές του ερχόμενου σαββατοκύριακου (23-24/2)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(20η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΑΚΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)

 

2.

ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ

ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ )

 

3.

ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)

Σάββατο

23/02/19

15:30

ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΜΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)

 

4.

Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ

Κυριακή

24/02/19

15:00

ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΜΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)

 

5.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.

ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

Κυριακή

24/02/19

15:00

ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΝΑΚΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)

 

6.

Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΒΥΖΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

Κυριακή

24/02/19

15:00

ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

 

7.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ

ΜΑΓΟΥΛΑΣ

Κυριακή

24/02/19

15:00

HABILAJ A., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΗΛΙΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΚΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(18η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

8.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

Σάββατο

23/02/19

15:00

HABILAJ A., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)

 

9.

ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ

Σάββατο

23/02/19

16:30

ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΚΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)

 

10.

ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

Κυριακή

24/02/19

11:00

ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)

 

11.

ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

Κυριακή

24/02/19

12:00

ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)

 

12.

Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

Κυριακή

24/02/19

15:00

ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΕΤΡΟΥ ΚΩΣΤΑΣ)

 

13.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

Κυριακή

24/02/19

15:00

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΛΕΒΑΡΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ)

 

 

Related posts

Τα αποτελέσματα στα ματς του Κυπέλλου (Τετάρτη 22/11) στην ΕΠΣΔΑ

Abola Team 3

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (12 και 13/5) στην ΕΠΣΔΑ

Abola Team 3

Η Ζωφριά 2-0 εκτός έδρας τη Μικρασιατική

Abola Team 3