6.9 C
Αθήνα
Ιανουάριος 20, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα του ερχόμενου σαββατοκύριακου (2-3/3)

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

3.

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)

Σάββατο

02/03/19

15:00

   

4.

ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

02/03/19

15:00

   

5.

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ

ΡΟΥΦ

Σάββατο

02/03/19

15:30

   

6.

ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Κυριακή

03/03/19

15:00

   

7.

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ

ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

Κυριακή

03/03/19

15:00

   

8.

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)

Κυριακή

03/03/19

15:00

   

9.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Κυριακή

03/03/19

15:00

   

10.

ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ

ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄

Κυριακή

03/03/19

15:30

   

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

11.

ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΙΛΙΟΥ

Σάββατο

02/03/19

15:00

   

12.

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Σάββατο

02/03/19

15:00

   

13.

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΡΟΥΦ

ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ

Σάββατο

02/03/19

15:00

   

14.

ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

Κυριακή

03/03/19

11:00

   

15.

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Κυριακή

03/03/19

11:30

   

16.

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Κυριακή

03/03/19

15:00

   

17.

ΙΑΣΩΝ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ

ΙΛΙΟΥ

Κυριακή

03/03/19

15:00

   

18.

ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)

Κυριακή

03/03/19

15:00

   

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

19.

ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Σάββατο

02/03/19

15:00

   

20.

ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΟΨ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Σάββατο

02/03/19

15:00

   

21.

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Σάββατο

02/03/19

15:00

   

22.

ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ

ΓΟΥΔΗ

Κυριακή

03/03/19

15:00

   

23.

ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ)

Κυριακή

03/03/19

15:00

   

24.

ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄

Κυριακή

03/03/19

15:00

   

25.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)

Κυριακή

03/03/19

15:00

   

26.

ΚΟΛΩΝΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Κυριακή

03/03/19

15:30

   

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

27.

ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΕΥΚΗ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)

Σάββατο

02/03/19

15:00

   

28.

ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΓΛΥΦΑΔΑΣ

Σάββατο

02/03/19

15:00

   

29.

ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)

Σάββατο

02/03/19

15:00

   

30.

ΒΥΡΩΝ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ

ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)

Σάββατο

02/03/19

15:00

   

31.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ

ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

02/03/19

15:00

   

32.

ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

Σάββατο

02/03/19

15:00

   

33.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Κυριακή

03/03/19

15:00

   

34.

ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Κυριακή

03/03/19

15:30

   

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

35.

ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Σάββατο

02/03/19

15:00

   

36.

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ

ΥΜΗΤΤΟΥ

Σάββατο

02/03/19

15:00

   

37.

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Σάββατο

02/03/19

15:00

   

38.

ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Σάββατο

02/03/19

15:00

   

39.

ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Σάββατο

02/03/19

15:15

   

40.

ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄

Κυριακή

03/03/19

15:00

   

41.

ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

Κυριακή

03/03/19

15:00

   

42.

ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ

ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ

Κυριακή

03/03/19

15:00

   

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

43.

ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Κυριακή

03/03/19

09:00

   

44.

ΑΤΤΙΚΟΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Κυριακή

03/03/19

09:30

   

45.

ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΦΟΒΟΣ

ΙΛΙΟΥ

Κυριακή

03/03/19

11:00

   

46.

ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Κυριακή

03/03/19

12:15

   

47.

ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Κυριακή

03/03/19

12:30

   

48.

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ

ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)

Κυριακή

03/03/19

15:30

   

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

49.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ

ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

Σάββατο

02/03/19

15:00

   

50.

ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Κυριακή

03/03/19

10:30

   

51.

ΑΡΙΩΝ – ΤΑΤΑΥΛΑ

ΥΜΗΤΤΟΥ

Κυριακή

03/03/19

11:00

   

52.

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Κυριακή

03/03/19

11:00

   

53.

ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΡΟΥΦ

Κυριακή

03/03/19

15:30

   

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

54.

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Κυριακή

03/03/19

09:30

   

55.

ΛΕΟΝΤΕΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ

ΡΟΥΦ

Κυριακή

03/03/19

09:30

   

56.

ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Κυριακή

03/03/19

09:30

   

57.

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ

ΝΗΑΡ. ΗΣΤ

Κυριακή

03/03/19

11:30

   

58.

ΠΛΑΤΩΝ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Κυριακή

03/03/19

12:30

   

59.

ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ

ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

Κυριακή

03/03/19

15:00

   

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

60.

ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ

ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄

Σάββατο

02/03/19

15:00

   

61.

ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Σάββατο

02/03/19

15:00

   

62.

ΠΑΤΗΣΙΑ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

Σάββατο

02/03/19

15:30

   

63.

ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ

ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)

Κυριακή

03/03/19

11:00

   

64.

ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΜΑΡΟΥΣΙ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Κυριακή

03/03/19

15:00

   

65.

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Κυριακή

03/03/19

15:00

   

 

Related posts

Τα σημερινά (26/1/2020) αποτελέσματα στην ΕΠΣΑ

Abola Newsroom

Μεγάλη πρόκριση το Παγκράτι- Τρομερός Κελαϊδίτης!(Aποτελέσματα Κυπέλλου Κυριακή 09-09-18)

Ρένος Γιαμπουράς

Ασημάκης Κώστας (ΓΣ Αργυρούπολης): “Δύσκολος αγώνας, κρατάμε την ανατροπή”

Κωνσταντίνος Ράπτης