6 C
Αθήνα
Ιανουάριος 16, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Το πρόγραμμα του ερχόμενου σαββατοκύριακου (2-3/3)

Α Κατηγορία
(23η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

3.

ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

Αγίας Άννας

Σάββατο

02/03/19

15:00

   

4.

ΜΑΡΚΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ

Μαρκόπουλου

Σάββατο

02/03/19

15:00

   

5.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ

Κερατέας

Κυριακή

03/03/19

15:00

   

6.

ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

Γλυκών Νερών

Κυριακή

03/03/19

15:00

   

7.

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ

ΔΑΚ Παιανίας

Κυριακή

03/03/19

15:00

   

8.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

Γραμματικού

Κυριακή

03/03/19

15:00

   

9.

ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ

Βάρης

Κυριακή

03/03/19

15:00

   

10.

ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ

Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς

Κυριακή

03/03/19

15:00

   

Β Κατηγορία
(23η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

11.

ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ

Διονύσου

Σάββατο

02/03/19

15:00

   

12.

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ

Νέας Μάκρης

Σάββατο

02/03/19

15:00

   

13.

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

Βουλιαγμένης

Σάββατο

02/03/19

15:00

   

14.

ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ

Ραφήνας

Σάββατο

02/03/19

15:00

   

15.

ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ

Καλάμου

Σάββατο

02/03/19

15:00

   

16.

ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ

Αυλώνα

Κυριακή

03/03/19

15:00

   

17.

ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ

Κρυονερίου

Κυριακή

03/03/19

15:00

   

18.

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ

Αναβύσσου

Κυριακή

03/03/19

15:00

   

Γ Κατηγορία
(23η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

19.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ

Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς

Σάββατο

02/03/19

15:00

   

20.

ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

Σταμάτας

Κυριακή

03/03/19

15:00

   

21.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ

Ανθούσας

Κυριακή

03/03/19

15:00

   

22.

ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ

Πολυδενδρίου

Κυριακή

03/03/19

15:00

   

23.

ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ

Αγίας Άννας

Κυριακή

03/03/19

15:00

   

24.

ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ

Γέρακα

Κυριακή

03/03/19

15:00

   

25.

Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ

Βούλας

Κυριακή

03/03/19

15:00

   

 

Related posts

Στις 12/10 τα εγκαίνια του νέου χλοοτάπητα στο γήπεδο Γλυκών Νερών

Abola Team 2

ΕΠΣΑΝΑ: Τα μέλη του Δ.Σ. στα γήπεδα!

Ρένος Γιαμπουράς

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΕΑΣ ΣΤΟΥΣ ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

Abola Team 3