7.8 C
Αθήνα
Ιανουάριος 22, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (2-3/3)

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.

3-1

2.

ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΙΣΣΑ Α., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.

1-2

3.

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ

ΡΟΥΦ

Σάββατο

02/03/19

15:30

ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΑΡΔΑΣ Β.

4-1

4.

ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Κυριακή

03/03/19

15:00

ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.

2-1

5.

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ

ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

Κυριακή

03/03/19

15:00

ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.

3-1

6.

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)

Κυριακή

03/03/19

15:00

ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΟΝΤΟΣ Κ.

0-0

7.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Κυριακή

03/03/19

15:00

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.

0-1

8.

ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ

ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄

Κυριακή

03/03/19

15:30

ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.

0-0

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

9.

ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΙΛΙΟΥ

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.

0-1

10.

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΧΙΟΝΗΣ Α.

2-3

11.

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΡΟΥΦ

ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΔΟΣΗΣ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.

2-0

12.

ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

Κυριακή

03/03/19

11:00

ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.

0-2

13.

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Κυριακή

03/03/19

11:30

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.

1-0

14.

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Κυριακή

03/03/19

15:00

ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.

1-1

15.

ΙΑΣΩΝ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ

ΙΛΙΟΥ

Κυριακή

03/03/19

15:00

ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.

3-2

16.

ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)

Κυριακή

03/03/19

15:00

ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.

0-2

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

17.

ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.

2-1

18.

ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΟΨ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.

1-1

19.

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.

3-0

20.

ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ

ΓΟΥΔΗ

Κυριακή

03/03/19

15:00

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.

0-2

21.

ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ)

Κυριακή

03/03/19

15:00

ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.

1-2

22.

ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄

Κυριακή

03/03/19

15:00

ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.

1-3

23.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)

Κυριακή

03/03/19

15:00

ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.

0-0

24.

ΚΟΛΩΝΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Κυριακή

03/03/19

15:30

ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.

4-2

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

25.

ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΕΥΚΗ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.

1-1

26.

ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΓΛΥΦΑΔΑΣ

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.

0-1

27.

ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.

0-2

28.

ΒΥΡΩΝ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ

ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.

1-1

29.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ

ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.

3-1

30.

ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.

0-0

31.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Κυριακή

03/03/19

15:00

ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.

1-2

32.

ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Κυριακή

03/03/19

15:30

ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.

0-4

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

33.

ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.

0-1

34.

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ

ΥΜΗΤΤΟΥ

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε.

0-3

35.

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.

0-2

36.

ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.

0-2

37.

ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Σάββατο

02/03/19

15:15

ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.

2-1

38.

ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄

Κυριακή

03/03/19

15:00

ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.

0-6

39.

ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

Κυριακή

03/03/19

15:00

ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ.

4-0

40.

ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ

ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ

Κυριακή

03/03/19

15:00

ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.

1-3

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

41.

ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Κυριακή

03/03/19

09:00

ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΤΖΑΝΗΣ Θ.

1-6

42.

ΑΤΤΙΚΟΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Κυριακή

03/03/19

09:30

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.

0-3

43.

ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΦΟΒΟΣ

ΙΛΙΟΥ

Κυριακή

03/03/19

11:00

ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΚΟΡΡΕΣ Ν.

1-0

44.

ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Κυριακή

03/03/19

12:15

ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.

0-1

45.

ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Κυριακή

03/03/19

12:30

ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.

1-0

46.

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ

ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)

Κυριακή

03/03/19

15:30

ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.

2-1

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

47.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ

ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΙΤΣΚΟΣ Τ.

1-1

48.

ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Κυριακή

03/03/19

10:30

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.

1-1

49.

ΑΡΙΩΝ – ΤΑΤΑΥΛΑ

ΥΜΗΤΤΟΥ

Κυριακή

03/03/19

11:00

ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ.

1-3

50.

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Κυριακή

03/03/19

11:00

ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.

0-1

51.

ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΡΟΥΦ

Κυριακή

03/03/19

15:30

ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.

1-3

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

52.

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Κυριακή

03/03/19

09:30

ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.

2-0

53.

ΛΕΟΝΤΕΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ

ΡΟΥΦ

Κυριακή

03/03/19

09:30

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.

0-3

54.

ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Κυριακή

03/03/19

09:30

ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.

1-4

55.

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ

ΝΗΑΡ. ΗΣΤ

Κυριακή

03/03/19

11:30

ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΝΑΟΥΜ Δ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.

1-3

56.

ΠΛΑΤΩΝ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Κυριακή

03/03/19

12:30

ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.

1-3

57.

ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ

ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

Κυριακή

03/03/19

15:00

ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.

2-0

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

58.

ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ

ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.

0-0

59.

ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.

3-1

60.

ΠΑΤΗΣΙΑ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

Σάββατο

02/03/19

15:30

ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.

1-3

61.

ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ

ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)

Κυριακή

03/03/19

11:00

ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.

1-0

62.

ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΜΑΡΟΥΣΙ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Κυριακή

03/03/19

15:00

ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΔΕΟΝΑΣ Γ.

3-0

63.

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Κυριακή

03/03/19

15:00

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ., ΜΠΕΝΟΣ Α.

1-0

 

Related posts

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου (7/10 και 8/10) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Τεσσάρα ο Προμηθέας

Παντελίδης Mάνος

Το ευχαριστώ του Τρυφέρη στη Λαύρα και τα συγχαρητήρια στο Βύρωνα