Α Κατηγορία |
|||||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητές |
Αποτέλεσμα |
|
1. |
Σάββατο |
02/03/19 |
15:00 |
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. |
|||
2. |
ΜΑΡΚΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ |
Σάββατο |
02/03/19 |
15:00 |
ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. |
2-1 |
|
3. |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ |
Κυριακή |
03/03/19 |
15:00 |
ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΣΟΦΙΑΣ Α. |
1-1 |
|
4. |
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ |
Κυριακή |
03/03/19 |
15:00 |
ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. |
0-1 |
|
5. |
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ |
Κυριακή |
03/03/19 |
15:00 |
ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. |
0-1 |
|
6. |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ |
Κυριακή |
03/03/19 |
15:00 |
ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. |
0-4 |
|
7. |
Κυριακή |
03/03/19 |
15:00 |
ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. |
|||
8. |
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ |
Κυριακή |
03/03/19 |
15:00 |
ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ. |
1-1 |
|
Β Κατηγορία |
|||||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητές |
Αποτέλεσμα |
|
9. |
Σάββατο |
02/03/19 |
15:00 |
ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. |
|||
10. |
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ |
Σάββατο |
02/03/19 |
15:00 |
ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. |
0-0 |
|
11. |
Σάββατο |
02/03/19 |
15:00 |
ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. |
|||
12. |
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ |
Σάββατο |
02/03/19 |
15:00 |
ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΑΚΡΗΣ Α. |
1-3 |
|
13. |
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ |
Σάββατο |
02/03/19 |
15:00 |
ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ. |
1-0 |
|
14. |
ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ |
Κυριακή |
03/03/19 |
15:00 |
ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. |
0-1 |
|
15. |
Κυριακή |
03/03/19 |
15:00 |
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. |
|||
16. |
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ |
Κυριακή |
03/03/19 |
15:00 |
ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ. |
0-0 |
|
Γ Κατηγορία |
|||||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητές |
Αποτέλεσμα |
|
17. |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ |
Σάββατο |
02/03/19 |
15:00 |
ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε. |
0-2 |
|
18. |
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ |
Κυριακή |
03/03/19 |
15:00 |
ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. |
2-0 |
|
19. |
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ |
Κυριακή |
03/03/19 |
15:00 |
ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α. |
4-0 |
|
20. |
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ |
Κυριακή |
03/03/19 |
15:00 |
ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. |
2-3 |
|
21. |
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ |
Κυριακή |
03/03/19 |
15:00 |
ΔΗΜΑΣ Μ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΚΙΝΑΣ Θ. |
4-2 |
|
22. |
Κυριακή |
03/03/19 |
15:00 |
ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β. |
|||
23. |
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ |
Κυριακή |
03/03/19 |
15:00 |
ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ. |
2-4 |