7.3 C
Αθήνα
Ιανουάριος 16, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα του ερχόμενου σαββατοκύριακου (16-17/3)

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

16/03/19

15:30

   

2.

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄

Σάββατο

16/03/19

15:30

   

3.

ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

16/03/19

15:30

   

4.

ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Σάββατο

16/03/19

15:30

   

5.

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

ΡΟΥΦ

Σάββατο

16/03/19

15:30

   

6.

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄

Κυριακή

17/03/19

15:30

   

7.

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

Κυριακή

17/03/19

15:30

   

8.

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)

Κυριακή

17/03/19

15:30

   

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

9.

ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ

ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄

Σάββατο

16/03/19

15:30

   

10.

ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΙΑΣΩΝ

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Σάββατο

16/03/19

15:30

   

11.

ΧΑΪΔΑΡΙ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Σάββατο

16/03/19

15:30

   

12.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

ΙΛΙΟΥ

Κυριακή

17/03/19

15:30

   

13.

ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Κυριακή

17/03/19

15:30

   

14.

ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΡΟΥΦ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Κυριακή

17/03/19

15:30

   

15.

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)

Κυριακή

17/03/19

15:30

   

16.

ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)

Κυριακή

17/03/19

15:30

   

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

17.

ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Σάββατο

16/03/19

15:00

   

18.

ΠΟΨ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Σάββατο

16/03/19

15:30

   

19.

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Σάββατο

16/03/19

15:30

   

20.

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Σάββατο

16/03/19

15:30

   

21.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ

ΓΟΥΔΗ

Κυριακή

17/03/19

15:30

   

22.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Κυριακή

17/03/19

15:30

   

23.

ΠΑΠΑΓΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ

ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄

Κυριακή

17/03/19

15:30

   

24.

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΛΩΝΟΣ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Κυριακή

17/03/19

15:30

   

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

25.

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΒΥΡΩΝ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Σάββατο

16/03/19

15:30

   

26.

ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ

ΓΟΥΔΗ

Σάββατο

16/03/19

15:30

   

27.

ΥΜΗΤΤΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΥΜΗΤΤΟΥ

Σάββατο

16/03/19

15:30

   

28.

ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

Σάββατο

16/03/19

15:30

   

29.

ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Κυριακή

17/03/19

15:30

   

30.

ΠΕΥΚΗ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΠΕΥΚΗΣ

Κυριακή

17/03/19

15:30

   

31.

ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Κυριακή

17/03/19

15:30

   

32.

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ

ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

Κυριακή

17/03/19

15:30

   

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

33.

ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ

ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

Σάββατο

16/03/19

15:30

   

34.

ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

Σάββατο

16/03/19

15:30

   

35.

ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ

ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

Σάββατο

16/03/19

15:30

   

36.

ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Σάββατο

16/03/19

15:30

   

37.

ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ

ΓΛΥΦΑΔΑΣ

Σάββατο

16/03/19

15:30

   

38.

ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)

Σάββατο

16/03/19

15:30

   

39.

ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ

ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄

Κυριακή

17/03/19

15:30

   

40.

ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ

ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ

Κυριακή

17/03/19

15:30

   

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

41.

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄

Σάββατο

16/03/19

15:30

   

42.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)

Σάββατο

16/03/19

15:30

   

43.

ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Κυριακή

17/03/19

11:00

   

44.

ΑΦΟΒΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)

Κυριακή

17/03/19

11:00

   

45.

ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΤΤΙΚΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Κυριακή

17/03/19

11:00

   

46.

ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

Κυριακή

17/03/19

15:30

   

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

47.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ

ΝΗΑΡ. ΗΣΤ

Σάββατο

16/03/19

15:30

   

48.

ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Σάββατο

16/03/19

15:30

   

49.

ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ

ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

Κυριακή

17/03/19

11:00

   

50.

ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Κυριακή

17/03/19

11:00

   

51.

ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Κυριακή

17/03/19

15:30

   

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

52.

ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Σάββατο

16/03/19

15:30

   

53.

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Κυριακή

17/03/19

11:00

   

54.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)

Κυριακή

17/03/19

11:00

   

55.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Κυριακή

17/03/19

12:00

   

56.

ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

ΝΗΑΡ. ΗΣΤ

Κυριακή

17/03/19

12:00

   

57.

ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΠΛΑΤΩΝ

ΡΟΥΦ

Κυριακή

17/03/19

12:30

   

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

58.

ΜΑΡΟΥΣΙ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ

ΠΕΥΚΗΣ

Σάββατο

16/03/19

15:30

   

59.

ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Κυριακή

17/03/19

09:00

   

60.

ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ

ΡΟΥΦ

Κυριακή

17/03/19

09:30

   

61.

ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Κυριακή

17/03/19

15:00

   

62.

ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

ΡΟΥΦ

Κυριακή

17/03/19

15:30

   

63.

ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

Κυριακή

17/03/19

15:30

   

 

Related posts

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020 1η ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ

Κωνσταντίνος Περούλης

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (22/10) στην Αθήνα

Ρένος Γιαμπουράς

ΛΑΥΡΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΒΥΡΩΝ 0-1: Έτσι κρίθηκε το ματς

Κωνσταντίνος Ράπτης