4.4 C
Αθήνα
Ιανουάριος 17, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Οι διαιτητές και οι παρατηρητές του σαββατοκύριακου (16-17/3)

Α Κατηγορία
(24η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΜΑΡΚΟ

Ραφήνας

Σάββατο

16/03/19

16:00

ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

 

2.

ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

Σταμάτας

Σάββατο

16/03/19

16:00

ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)

 

3.

ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

Αναβύσσου

Σάββατο

16/03/19

16:00

ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)

 

4.

ΑΝΟΙΞΗ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ

Άνοιξης

Σάββατο

16/03/19

16:00

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)

 

5.

ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

Κάτω Αχαρνών

Σάββατο

16/03/19

16:00

ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -)

 

6.

ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ

Βούλας

Κυριακή

17/03/19

16:00

ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)

 

7.

ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ

Αγίας Μαρίνας

Κυριακή

17/03/19

16:00

ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)

 

8.

ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ

Μαραθώνα

Κυριακή

17/03/19

16:00

ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)

 

Β Κατηγορία
(24η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

9.

ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ

Ανθούσας

Σάββατο

16/03/19

16:00

ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)

 

10.

ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ

ΔΑΚ Παιανίας

Σάββατο

16/03/19

16:00

ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)

 

11.

ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

Παλαιάς Φώκαιας

Σάββατο

16/03/19

16:00

ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)

 

12.

ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

Νέων Παλατίων

Κυριακή

17/03/19

16:00

ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)

 

13.

ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

Γέρακα

Κυριακή

17/03/19

16:00

ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ )

 

14.

ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ

Σταμάτας

Κυριακή

17/03/19

16:00

ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)

 

15.

ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ

Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς

Κυριακή

17/03/19

16:00

ΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)

 

16.

ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης

Κυριακή

17/03/19

16:00

ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)

 

Γ Κατηγορία
(24η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

17.

ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ

Κουβαρά

Σάββατο

16/03/19

16:00

ΔΗΜΑΣ Μ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΡΙΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)

 

18.

Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ

Αγίας Άννας

Κυριακή

17/03/19

16:00

ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)

 

19.

ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ

Γλυκών Νερών (πλαστικό)

Κυριακή

17/03/19

16:00

ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)

 

20.

ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

Γραμματικού

Κυριακή

17/03/19

16:00

ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)

 

21.

ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

Καπανδριτίου

Κυριακή

17/03/19

16:00

ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)

 

22.

ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ

Συκαμίνου

Κυριακή

17/03/19

16:00

ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)

 

23.

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Αφιδνών

Κυριακή

17/03/19

16:00

ΠΑΠΠΑΣ ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΚΙΝΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)

 

 

Related posts

Κλήσεις στις Μικτές της ΕΠΣΑΝΑ για την Τρίτη 7/11

Abola Team 3

Εξάρα ο Πανσταυραϊκός, νίκες Άρης Βούλας, Μαρκό και Ολυμπιακό Αγ. Στεφάνου, ισόπαλοι Ολυμπιακός Λαυρίου και Γλυκά Νερά,

Abola Team 3

Κλήρωση Β Φάσης Κυπέλλου (16/9/2019 10:24)

Abola Newsroom