15.3 C
Αθήνα
Ιανουάριος 26, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα σημερινά (23/3) αποτελέσματα

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ

Σάββατο

23/03/19

15:30

ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.

1-1

2.

ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄

Σάββατο

23/03/19

15:30

ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.

2-2

3.

ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

23/03/19

15:30

ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.

2-0

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

4.

ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

ΙΛΙΟΥ

Σάββατο

23/03/19

15:30

ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.

0-0

5.

ΡΟΥΦ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΡΟΥΦ

Σάββατο

23/03/19

15:30

ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.

2-0

6.

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Σάββατο

23/03/19

15:30

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.

3-0

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

7.

ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Σάββατο

23/03/19

15:30

ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.

1-2

8.

ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Σάββατο

23/03/19

15:30

ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.

4-2

9.

ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΑΠΑΓΟΣ

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Σάββατο

23/03/19

15:30

ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.

1-2

10.

ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ)

Σάββατο

23/03/19

15:30

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.

1-2

11.

ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ

ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄

Σάββατο

23/03/19

15:30

ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.

0-1

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

12.

ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)

Σάββατο

23/03/19

15:30

ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.

2-1

13.

ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ

ΓΛΥΦΑΔΑΣ

Σάββατο

23/03/19

15:30

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.

2-2

14.

ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΠΕΥΚΗ

ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)

Σάββατο

23/03/19

15:30

ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.

3-4

15.

ΒΥΡΩΝ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ

ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)

Σάββατο

23/03/19

15:30

ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.

0-0

16.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ

ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

23/03/19

15:30

ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.

2-1

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

17.

ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Σάββατο

23/03/19

15:30

ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.

0-0

18.

ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Σάββατο

23/03/19

15:30

ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.

2-3

19.

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΜΗΤΤΟΥ

Σάββατο

23/03/19

15:30

ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.

1-3

20.

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Σάββατο

23/03/19

15:30

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.

4-1

 

Related posts

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου (21 και 22/4) στην ΕΠΣΑ-Θρίλερ μέχρι το φινάλε για την παραμονή στον 1ο όμιλο της Α’ Αθήνας

Abola Team 3

H Κοπή πίτας του Συνδέσμου Προπονητών Ποδοσφαίρου Αθήνας 13/3 και το 1ο Διήμερο Επιμορφωτικό Σεμινάριο: Γράφει η Βίκυ Νικολάκου

Abola Team 2

Ανανέωσε ο Γιάννης Λαγκαδινός με το Ρουφ

Abola Team 3