30.8 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 21, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα σημερινά (30/3) αποτελέσματα

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

30/03/19

15:30

ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.

3-0

2.

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΡΟΥΦ

Σάββατο

30/03/19

15:30

ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.

2-2

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

3.

ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Σάββατο

30/03/19

15:30

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.

0-1

4.

ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ

ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄

Σάββατο

30/03/19

15:30

ΣΤΑΜΟΣ Β., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.

0-0

5.

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Σάββατο

30/03/19

15:30

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.

1-2

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

6.

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Σάββατο

30/03/19

15:30

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.

1-2

7.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ

ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ)

Σάββατο

30/03/19

15:30

ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.

3-0

8.

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Σάββατο

30/03/19

15:30

ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.

1-0

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

9.

ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΓΟΥΔΗ

Σάββατο

30/03/19

15:30

ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.

1-5

10.

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Σάββατο

30/03/19

15:30

ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.

0-2

11.

ΠΕΥΚΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Σάββατο

30/03/19

15:30

ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.

0-4

12.

ΥΜΗΤΤΟΣ – ΒΥΡΩΝ

ΥΜΗΤΤΟΥ

Σάββατο

30/03/19

15:30

ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.

3-2

13.

ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

Σάββατο

30/03/19

15:30

ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.

2-0

14.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

30/03/19

15:30

ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.

3-0

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

15.

ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ

ΓΛΥΦΑΔΑΣ

Σάββατο

30/03/19

15:30

ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.

1-0

16.

ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Σάββατο

30/03/19

15:30

ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.

0-3

17.

ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

Σάββατο

30/03/19

15:30

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.

4-0

18.

ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

Σάββατο

30/03/19

15:30

ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.

3-2

19.

ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ

ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

Σάββατο

30/03/19

15:30

ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.

4-2

20.

ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ

ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ

Σάββατο

30/03/19

16:00

ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.

9-0

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

21.

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)

Σάββατο

30/03/19

15:30

ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΜΠΕΝΟΣ Α.

1-2

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

22.

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΑΤΑΥΛΑ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Σάββατο

30/03/19

15:30

ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.

1-5

23.

ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Σάββατο

30/03/19

15:30

ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.

2-1

24.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)

Σάββατο

30/03/19

15:30

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.

3-0

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

25.

ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Σάββατο

30/03/19

15:30

ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.

0-1

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

26.

ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΠΑΤΗΣΙΑ

ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄

Σάββατο

30/03/19

15:30

ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.

4-0

27.

ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Σάββατο

30/03/19

15:30

ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΔΕΟΝΑΣ Γ.

0-1

 

Related posts

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα των σημερινών αγώνων στην Αθήνα

Ρένος Γιαμπουράς

Δεν θα υπάρξουν ματς στην ΕΠΣΑ το τριήμερο της Καθαράς Δευτέρας

Abola Team 3

Τα σημερινά (10/11/19) αποτελέσματα στην ΕΠΣΑ

Abola Newsroom