free page hit counter
26.8 C
Αθήνα
16 Ιουνίου, 2024
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Το πρόγραμμα της ερχόμενης αγωνιστικής (10-13-13/4)

Α Κατηγορία
(26η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

Αναβύσσου

Τετάρτη

10/04/19

17:00

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

 

2.

ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ

Νέας Μάκρης

Κυριακή

14/04/19

17:00

   

3.

ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ

Σταμάτας

Κυριακή

14/04/19

17:00

   

4.

ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ

Βούλας

Κυριακή

14/04/19

17:00

   

5.

ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ

Αναβύσσου

Κυριακή

14/04/19

17:00

   

6.

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΜΑΡΚΟ

ΔΑΚ Παιανίας

Κυριακή

14/04/19

17:00

   

7.

ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

Αγίας Άννας

Κυριακή

14/04/19

17:00

   

8.

ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

Αγίας Μαρίνας

Κυριακή

14/04/19

17:00

   

9.

ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ

Κάτω Αχαρνών

Κυριακή

14/04/19

17:00

   

Β Κατηγορία
(28η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

10.

ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ

Νέων Παλατίων

Σάββατο

13/04/19

17:00

   

11.

ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

Γέρακα

Σάββατο

13/04/19

17:00

   

12.

ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ

Σταμάτας

Σάββατο

13/04/19

17:00

   

13.

ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ

Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς

Σάββατο

13/04/19

17:00

   

14.

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

Βουλιαγμένης

Σάββατο

13/04/19

17:00

   

15.

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

Νέας Μάκρης

Σάββατο

13/04/19

17:00

   

16.

ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ

Ανθούσας

Σάββατο

13/04/19

17:00

   

17.

ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ

Παλαιάς Φώκαιας

Σάββατο

13/04/19

17:00

   

Γ Κατηγορία
(27η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

18.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

Ανθούσας

Τετάρτη

10/04/19

17:00

ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)

 

19.

Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ

Αγίας Άννας

Σάββατο

13/04/19

17:00

   

20.

ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Γλυκών Νερών (πλαστικό)

Σάββατο

13/04/19

17:00

   

21.

ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ

Γραμματικού

Σάββατο

13/04/19

17:00

   

22.

ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ

Καπανδριτίου

Σάββατο

13/04/19

17:00

   

23.

ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ

Πολυδενδρίου

Σάββατο

13/04/19

17:00

   

24.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ

ΔΑΚ Παιανίας

Σάββατο

13/04/19

17:00

   

25.

ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ

Συκαμίνου

Σάββατο

13/04/19

17:00

   

 

Related posts

ΕΠΣΑΝΑ: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου στην Ανατολική Αττική

Ρένος Γιαμπουράς

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (6 και 7/1) στην ΕΠΣΑΝΑ και η ενημέρωση για την Σχολή Προπονητών

Abola Team 3

Στις 9/12 η εκδήλωση-τέλεση μνημόσυνου για τα Ιδρυτικά στελέχη της ΕΠΣΑΝΑ που έχουν φύγει από την ζωή

Abola Team 3