free page hit counter
26.8 C
Αθήνα
17 Ιουνίου, 2024
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Τα σημερινά (13/4) αποτελέσματα

Α Κατηγορία
(26η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

Αναβύσσου

Τετάρτη

10/04/19

17:00

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

0-0

Β Κατηγορία
(28η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

2.

ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ

Νέων Παλατίων

Σάββατο

13/04/19

17:00

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

2-2

3.

ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

Γέρακα

Σάββατο

13/04/19

17:00

ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)

1-2

4.

ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ

Σταμάτας

Σάββατο

13/04/19

17:00

ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)

0-0

5.

ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ

Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς

Σάββατο

13/04/19

17:00

ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)

3-4

6.

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

Βουλιαγμένης

Σάββατο

13/04/19

17:00

ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)

 

7.

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

Νέας Μάκρης

Σάββατο

13/04/19

17:00

ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)

3-2

8.

ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ

Ανθούσας

Σάββατο

13/04/19

17:00

ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)

2-3

9.

ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ

Παλαιάς Φώκαιας

Σάββατο

13/04/19

17:00

ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)

4-0

Γ Κατηγορία
(27η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

10.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

Ανθούσας

Τετάρτη

10/04/19

17:00

ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)

0-0

11.

Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ

Αγίας Άννας

Σάββατο

13/04/19

17:00

ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η., ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)

5-0

12.

ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Γλυκών Νερών (πλαστικό)

Σάββατο

13/04/19

17:00

ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)

3-2

13.

ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ

Γραμματικού

Σάββατο

13/04/19

17:00

ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΙΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

5-0

14.

ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ

Καπανδριτίου

Σάββατο

13/04/19

17:00

ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)

2-0

15.

ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ

Πολυδενδρίου

Σάββατο

13/04/19

17:00

ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)

1-0

16.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ

ΔΑΚ Παιανίας

Σάββατο

13/04/19

17:00

ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)

1-2

17.

ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ

Συκαμίνου

Σάββατο

13/04/19

17:00

ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΙΝΑΣ Θ., ΚΟΚΟΤΟΣ ..
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)

0-3

 

Related posts

ΕΠΣΑΝΑ: Οι αγώνες του Σαββάτου (23/10) στην Ανατολική Αττική

Abola Team

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Κυπέλλου (22/2) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Οι Ημερομηνίες Έναρξης των Πρωταθλημάτων της ΕΠΣΑΝΑ

Τάσος Ζαφειρίου