Μαρκό – Νικολακάκης 6-0
Η Μαρκό «διέλυσε» με 6-0 τον Νικολακάκη και παραμένει στην «κορυφή» χάρη στην καλύτερη διαφορά τερμάτων από τον Αστέρα Βάρης. Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν στο 32’ με τον Τζιβίλογλου με πλασέ ενώ ο Μανωλιάς στο 38’ σημείωσε το 2-0. Στο 60’ με εκτέλεση πέναλτι ο Χίσο «ανέβασε» τον «δείκτη» του σκορ στο 3-0 ενώ δύο λεπτά μετά αποβλήθηκε ο Κατσάνος από τους φιλοξενούμενους, με αποτέλεσμα τα πράγματα να απλοποιηθούν για την Μαρκό, η οποία στο 73’ πέτυχε αι τέταρτο τέρμα με τον Πλιάγκα, ο οποίος πέτυχε χατ τρικ (85’, 90’+2’) και διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα.
ΜΑΡΚΟ: Κύρκος, Νταής, Μανωλιάς, Τσίκλος, Χοτζάι (55′ Πλιάγκας), Τζιβίλογλου, Φουκαράς, Αρσενίδης (85′ Γκριμέκης), Καλιαμπάκας, Χίσο, Ζαραδούκας.
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ: Κατσάνος, Χήρας, Μωϋσιάδης (46′ λ. τρ. Τσαπανίδης), Νίκας, Δαμιανίδης, Πιτέλης (46′ Σοφιάνοβ), Βαφειάδης, Τσαλερίδης, Πάλμος, Μινοσιάν, Μαβίδης.