Φωστήρας και Ακράτητος αναδείχτηκαν ισόπαλοι με 1-1 σε φιλικό αγώνα που έγινε στο γήπεδο του Ταύρου.
Οι γηπεδούχοι αγωνίστηκαν με πολλούς νεαρούς ποδοσφαιριστές καθώς σε λίγες ώρες ταξιδεύουν στην Τρίπολη για το φιλικό. Παρόλα αυτά, οι παίκτες του Θύμιου Γεωργούλη, ήταν πολύ ανταγωνιστικοί και κατάφεραν να προηγηθούν με γκολ του Μίτα. Οι φιλοξενούμενοι ισοφάρισαν στην επανάληψη με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Πετσίτη!