Γ΄ΕΘΝΙΚΗ - 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΕίχε Άγιο τον αρχηγό! by Abola Team22 Σεπτεμβρίου, 2019 Ο Άγιος Ιερόθεος ξεκίνησε με το δεξί τις υποχρεώσεις του, καθώς επικράτησε με 1-0 της Άνω Μεράς. Το “Χρυσό'” γκολ σημείωσε οΤσατσαρής στο 78ο λεπτό, με τους γηπεδούχους να έχουν δοκάρι νωρίτερα και την υπεροχή στην μεγαλύτερη διάρκεια του αγώνα. Οι δύο ομάδες αγωνίστηκαν με τους: ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ (Βαγγέλης Σταυρακόπουλος) Αντωνόπουλος, Μανδαμαδιώτης, Νομικός (71′ Βουτσιώτης), Μπατής, Τσατσαρής, Μεταλλινός, Ντάφλας, Λίτσι (51′ Κομνηνός), Κράσι, Τσαρκάνι (51′ Μακρίδης), Σιμάκος (65′ Σάσσαλος). ΑΣ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ (Νίκος Κωτσοβός) Παλιούρας, Σούλτσε (86′ Ζώτος), Καλαγκάνης, Αχείμαστος, Σαλταμάρας, Σαββίδης, Κυριάκος (60′ Παλαιοπάνος), Λένγκα, Παπαδάκης (60′ Κέμπε), Λεσάι. Ζυγκερίδης.