16.7 C
Athens
Δεκέμβριος 15, 2019
Abola.gr
Α' ΠΕΙΡΑΙΑ Β' ΠΕΙΡΑΙΑ Γ' ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Τα ματς του Σαβ/κου στην ΕΠΣΠ

Δείτε τα παιχνίδια της 4ης Αγωνιστικής για την ΕΠΣΠ:
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
1. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 26/10/19 16:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)
2. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 26/10/19 16:30 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
3. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 27/10/19 12:30 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΖΕΛΕΠΗ ΜΑΡΙΛΙΝΑ)
4. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 27/10/19 13:00 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
5. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 27/10/19 13:45 ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
6. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 27/10/19 15:30 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .)
7. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 27/10/19 15:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
8. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 26/10/19 16:30 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
9. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 26/10/19 16:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
10. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 26/10/19 16:30 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)
11. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 26/10/19 16:30 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)
12. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 27/10/19 15:30 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
13. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 27/10/19 15:30 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
14. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Δευτέρα 28/10/19 16:00 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
23. ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 26/10/19 16:30 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ .)
24. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 27/10/19 10:30 ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
25. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 27/10/19 11:00 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΝΟΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΝΤΟΥΔΑΚΗΣ .)
26. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 27/10/19 13:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
27. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 27/10/19 13:00 ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΡΟΥΛΗ .)
28. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΘΗΣΕΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 27/10/19 15:30 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ .)
29. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 27/10/19 15:45 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΓΚΟΛΕΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
30. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 26/10/19 16:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
31. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 27/10/19 11:00 ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ)
32. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 27/10/19 12:30 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
33. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 27/10/19 13:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
34. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 27/10/19 15:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)
35. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 27/10/19 15:30 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
36. ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 27/10/19 17:15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)
Γ Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
37. ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 26/10/19 16:30 ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ .)
38. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 27/10/19 10:00 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΡΟΥΛΗ .)
39. ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 27/10/19 10:30 ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
40. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 27/10/19 10:30 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)
41. ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 27/10/19 13:00 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)
42. Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Κυριακή 27/10/19 15:30 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΤΖΙΩΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
43. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 27/10/19 15:30 ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)

Related posts

Ο Στάθης Φουρίκης για το ξεκίνημα της Ελλάς Ποντίων

Abola Team 2

Λύση της συνεργασίας του ΑΣ Ποντίων Δραπετσώνας με τον τεχνικό Λουκά Κάλλα-Τι δήλωσε ο απερχόμενος κόουτς, ευχαριστίες του συλλόγου σε Μάκη Ρούσσο, Δημήτρη Μισιάδη και σε “ΥΦΑΝΤΗ”

Abola Team 3

Βγαίνει η δουλειά του Τσιάκαλου στο Μιθριδάτη!

Κωνσταντίνος Ράπτης